Corona Borealis žvaigždynas

Data: 2020-06-07

Koks įdomus metas aptarti karūnos, lyderystės, statuso, dominuojančių vyrų, savęs vaizdinių ir visus tuos dalykus, kurie kyla iš mūsų drąsos ir ego. Koronavirusui mus užrakinant, parodant, kad reikia naujų būdų, kaip susidoroti su realybe ir prisistatyti pasauliui, turime pagalvoti apie šio žvaigždyno simboliką ir kokios gali būti jo žinutės.Žvaigždynas Zodiako rate


Corona Borealis arba Šiaurės karūna yra žvaigždynas, esantis šiaurinėje dangaus atmosferoje, apimantis didžiąją dalį Skorpionas , pradedant nuo 3 laipsnio. Prasidėjus 2020 m Marsas palietė šio žvaigždyno galą, suteikdamas stiprų akcentą visų susijusių istorijų finišo tiesiojoje. Už išskirtinės vainiko formos formavimą yra atsakingos septynios žvaigždės, o dvi ryškiausios iš jų yra 9 ir 12 Skorpiono laipsniuose. Laikas parodys, kad visa pandemija kažkaip duoda ryškiausių užuominų ir stipriai paveikia žmones, turinčius asmeninių taškų, kampų, Mėnulis arba greitos planetos tuose laipsniuose arba tiksliu asmeninių taškų aspektu.


Šiuo klausimu įdomu stebėti Naujųjų metų horoskopą Uhanui, Kinijai, kur Mėnulis buvo rastas 12 laipsnio Žuvys , tikslioje trijulėje su Alphecca, ryškiausia žvaigždyno žvaigžde, o Saulė sudaro sekstilę su antruoju pagal ryškumą Nusakanu. Jos alfa žvaigždės pavadinimas Alphecca buvo pavadinimas, kurį arabai pirmiausia suteikė visam žvaigždynui, o tai reiškia, kad jis yra atskirtas kaip nuoroda į brangakmenių virtinę, kuri yra viena nuo kitos. Šią simboliką turbūt reiktų dar paanalizuoti, nes pandemija mus fiziškai skiria vienas nuo kito kaip brangakmenių virtinę, lygiai taip pat, kaip prisidengiame veidus, tarsi sietume su tam tikromis arabų tradicijų dalimis.

Mitas


Corona Borealis mitas pirmiausia yra Ariadnės mitas , moteris, kuri paaukojo ištikimybę savo tėvui dėl meilės ir norėdama užbaigti kerštą bei destruktyvius jo valdymo būdus. Kretos karalius Minosas, Ariadnės tėvas, nustatė, kad tinkamas atpildas už nežinomų žudikų įvykdytą jo sūnaus nužudymą buvo tai, kad Atėnų miestas kas devynerius metus siųstų septynis jaunus berniukus ir septynias mergaites, kad jie maitintų minotaurą kruopščiai pastatytame labirinte. Tesėjas, turėjęs būti pagrindinis istorijos herojus, pasisiūlė tapti vienu iš jaunuolių, kai atėjo laikas trečiajam aukos ciklui, siekdamas sustabdyti siaubą ir nugalėti pabaisą. Atvykusi į Kretą, Ariadnė jį įsimylėjo ir, norėdama išgelbėti jo gyvybę labirinte, pastatytame tiems, kurie ateina, kad niekada negrįžtų, padovanojo jam siūlų kamuolį. Ji liepė jam pririšti vieną virvelės galą prie įėjimo į labirintą, kad jis visada galėtų sekti jo pėdsaką atgal ir išeiti. Naudodamas savo paslėptą kardą (arba pagal alternatyvias versijas stebuklingą kardą, taip pat gautą iš Ariadnės), jis nužudė minotaurą ir užbaigė ilgus metus trukusią paniką ir baimę, valdomą jos tėvo keršto. Ši mito dalis yra akivaizdus Marso, pasiekiančio savo išaukštinimą, vaizdas Ožiaragis , su pradiniu žingsniu yra susiejimas su tikslu logiška linija, kuri suteikia mums žinių, reikalingų norint grįžti į gyvųjų pasaulį, kai drąsiai susitvarkėme su savo mirtinais vidiniais demonais ( Saturnas ).


Mainais už meilės darbus ir pagalbą Ariadnė turėjo tapti jo žmona, tačiau paliko ją saloje ir išplaukė, kol ji miegojo. Yra keletas šio atsisakymo aiškinimų ir priežasčių, viena iš jų – jo baimė nuo Dioniso, kuris norėjo Ariadnės sau, o kitas – Tesėjas pamatė moterį, kuri jam labiau patiko, ir nusprendė su ja plaukti. Kad ir kaip ten būtų, fizinė, žmogiška meilė iš jos buvo atimta ir priimta kaip savaime suprantama, panaudota, o tam tikra prasme ir žala, išsižadėta ir apleista, kad vėliau užmegztų vienintelį įmanomą ryšį – su Dievu ir Neptūnas . Čia jai įteikiama Afroditės karūna kaip dovana vestuvėms su Dionisu, o karūna įterpta į žvaigždes, kad reikštų jų amžiną (dieviškąją) meilę, kuri gydo visas pagrindinio, nedėkingo žmogaus bendravimo ir instinktyvaus fizinio kontakto žaizdas.


Be to, Tesėjas veda jos seserį, bet niekada neranda laimės savo santykiuose ir meilės gyvenime, o ją karūnuoja ir šlovina dievai, kaip ji nusipelnė nuo pat pradžių.

Interpretacijos ir prasmė


Tai istorija apie suteiktą ir gautą energiją, suapvalintą karmos ciklais, už kuriuos reikia atlyginti, kai istorijos grįžta į savo pradžią, kerštaujama, grąžinama meilė, įveikiami šešėliai ir mūsų vidinės herojiškos kovos gali padaryti mus nejautrus. kiti. Tai taip pat istorija apie kaltę ir apleistumą, pažadus, kurių nebuvo laikomasi, baimes, destruktyvius žmonijos būdus ir aukas, kurių nebereikia, kai meilė duoda įrankius susitvarkyti su šešėliais ir išeiti iš labirinto. . Dažniausiai tai pasakojimas apie dėkingumą ir besąlygišką meilę, kur mylinčio individo dovanojama ranka turi galią apsaugoti, išgelbėti ir įveikti sudėtingiausius ir grėsmingiausius klausimus. Nors Ariadnės lūkesčiai nepasiteisino ir ji, regis, nieko negavo mainais iš mylimo vyro, ją vainikuoja dievai, o aukščiausios valdžios apdovanota kaip nusipelniusi būti laiminga. Ji nusprendė sekti savo širdimi ir absoliučiai tikėti tuo, kurį mylėjo, ir tai pelnė jai karūną, kai šis tikėjimas buvo išplėstas, kad susijungtų su Dieviškumu.


Nepamirškite, kad herojiškas vyriškumo poelgis, kai Tesėjas nugali jaunystę ryjantį žvėrį, nėra joks orumo ir pagarbos moteriškumui pažadas. Be jos emocijų ir sprendimų, nukreiptų prieš jos pačios šeimos liniją, jo ieškojimai nebūtų buvę įmanomi. Būtent jos tikėjimas juo suteikia jam viską, ko jam reikia mūšiui, tačiau jis priėmė ją kaip savaime suprantamą dalyką, kad tik galėtų judėti toliau ir palikti ją net neatsisveikinęs. Jis gali būti herojus, bet ji yra ta, kuri dėvi karūną, ir būtent čia dabartinėmis aplinkybėmis sunku išaiškinti dalykus.Ciklas ir pandemija


Mūsų besitęsiančios pandemijos ryšys su šiuo žvaigždynu ir mitu yra stiprus. Viruso tipas, kurio pavadinimas yra raudona vėliava prieš mus, atrodo, yra pasiuntinys, kalbantis apie nematomas išdavystes, problemas, reikalaujančias meilės, o ne ego, ir moteriškumo, o ne vyriškumo, kad meilė vyrautų. Tikroji pergalė, kuri nusipelno aukščiausios karūnos, yra ne Tesėjo kovoje su minotauru (nors ir būtina ir herojiška šerdyje), o meilės moteriškumo veiksmuose, kurie užleidžia kelią, supratimą, tikėjimą ir atsidavimą kitam. Nesavanaudiškumas yra apdovanotas ir pergalingas, o joks statuso ar pozicijos vaikymasis nebus vaisingas, jei nebus kontakto su kitais žmonėmis ir atsakomybės prieš tuos, kurie mus myli ir atiduoda savo ištikimybę tik tam, kad išliktų. Tai mūsų bilietas iš painių labirintų ir mūsų pačių vidinių monstrų.


Minotauro pralaimėjimas po 27 metų trukusio bjaurių rijimo įpročių yra svarbi istorijos dalis, kurią šiuo metu kiekvienas iš mūsų turime atskleisti. Mes susiduriame su savo instinktyviąja puse, ta, kuri prieštarauja mūsų vidiniam vaikui, yra alkanas, išsigandęs ir sudėtingas. Tai egzistencinės baimės, kylančios per kerštą ir mūsų praradimo baimę, šaknis. Tai taip pat signalas, kad mūsų šešėliai atėjo išlaisvinti, atpažinti ir nugalėti meilės dovanomis. Turime laikytis savo pažadų, matyti besąlygišką dovanojimą ir kainą, kurią turime mokėti, kad būtume laimingi.


Įdomu tai, kad lygiai prieš 27 metus balandį ir gegužę mums buvo naujai nustatytas Hantaviruso plaučių sindromas, kuris Jungtinėse Valstijose nusinešė kai kurių gyvybių. Tų pačių metų balandžio 23 d. PSO paskelbė tuberkuliozę pasauline ekstremalia situacija. Atsižvelgiant į ciklą, praėjus 9 metams, lapkritį, Kinijoje prasideda SARS epidemija. Praėjus 9 metams, 2011-ieji atkreipia dėmesį į kitus Mėnulio (širdies čakros) klausimus dėl didžiulių potvynių Tailande, Kambodžoje, Pakistane, Filipinuose, taip pat Japonijos žemės drebėjimo, dėl kurio žuvo daugybė žmonių ir 50-yje šalių buvo perspėti dėl cunamio. Tai buvo galingiausias Japonijoje užfiksuotas žemės drebėjimas ir ketvirtas pasaulyje nuo įrašų registravimo pradžios.


Prieš visą šį ciklą, 1984 m., nematysime jokių intensyvių ir visame pasaulyje paplitusių signalų panašioms problemoms spręsti. Tai suteikia lengvumo jausmą, nes tai reiškia, kad ciklas baigėsi ir bus įveiktas ir praeis visam laikui. Kita vertus, turėtume savęs paklausti, kas sukėlė dievų, autoritetų ir visų rūšių tėvo veikėjų rūstybę, dėl kurios atsirado toks fizinio ir ekonominio nestabilumo taškas. Kur buvo palaidotas pyktis ir kokia į karą panaši ar mirtina padėtis 1990-aisiais paskatino tokį platų ciklą, kurį reikia suapvalinti dabar, kai Saturnas grįžo į savo teisingą valdžią. Plutonas , gyvybės kolekcionierius? Kas saugojo paslaptis ir kas tuo tarpu keršijo?

Asmeninis poveikis ir Ariadnės atsakomybė


Stebėkite metus ir asmeninėje plotmėje, ypač jei jūsų gimimo diagrama yra stipriai susijusi su šiuo žvaigždynu. Mes visi atiduodame savo dalį kolektyvinės atmosferos, ir jūs galite stebėti temos buvimą savo gyvenime bei nemažą dalį atsakomybės kolektyviniame sraute. Akivaizdu, kad laikas atleisti, imtis dvasinio darbo, o ne laikyti pyktį ar atkirsti tuos, kurie niekada mums nepadarė blogo. Skolos gali būti negrąžintos ir vis dėlto Visata rūpinasi savimi ir apmokestina aukštesniu lygmeniu. Karaliai gali būti karaliai, bet jie nebus laimingi, jei bus kerštingi ar nedėkingi, ir mes visi esame priversti siekti dėkingumo tiems, kurie niekada neturėjo stovėti mūsų pusėje prieš savo šeimas, socialinius sluoksnius ir jų sistemą, bet vis tiek pakankamai mus mylėjo. pasirinkti tai padaryti.

taurus vyras taurus moteris seksualiai


Kita vertus, tai istorija apie sąlygotą meilę, kuri turi peraugti savo auka ir rasti ramybę sąlytyje su Dieviškumu. Norime to ar ne, Ariadnei teko dalis atsakomybės už lūkesčius, tarpusavio priklausomybę ir ryšius su vyru, kuris nėra jos vertas, o tik įrankis, padedantis panaikinti kai kuriuos giliai įsišaknijusius šeimos šešėlius. Galbūt ji paaukojo viską, ką tik žinojo, kad padėtų jam, bet jis išlaisvino ją iš demoniškų tėvo veiksmų ir nuvedė pas Dievą. Taip, dėkingumas yra abipusis, net jei iš pradžių to nepastebėtume, ir taip, tikroji laimė randama tik tada, kai tikime tuo, kas nematoma, neįmanoma ir dvasine savo sužeisto emocinio branduolio dalimi.


Labiausiai atrodo, kad tai yra mūsų galimybė pamatyti didžiulę vertę to, ką duodame kolektyvui, nugalėdami savo demonus, ir būti dėkingiems savo vidiniam kariui už jo kovas, lygiai tiek pat, kiek už savo moterišką jėgą išeiti iš. mūsų šeimos linijos modelius. Tai galimybė nebūti auka ir nebūti nedėkingam sau, pasirenkant šį kartą nepalikti savo pažeidžiamos pusės. Susitikite su jumis, nes tai yra Corona Borealis žinutė, nes visa jūsų meilė nepriklauso nuo kito žmogaus, išskyrus jus pačius. Pasinerkite, kvėpuokite ir leiskite emocijoms suteikti jėgų tikėjimui, kartu dėkodami vyriškam žmogui už jo veiksmingą galią nutraukti tai, kas buvo griauna ar sutepta pykčio iki neteisybės.


Turėdami visa tai, turėkite omenyje, kad mūsų vidinis vyras netaps moterimi, kaip ir mūsų vidinė moteris netaps vyru. Viskas, ką galime padaryti, tai suteikti jiems pakankamai abipusės pagarbos ir dėkingumo, kad jie dirbtų kartu dėl aukštesnio tikslo. Galbūt Ariadnę vedė meilė vienam vyrui, tačiau ji buvo nukreipta į kelią pas Dievą, kad būtų nutraukta neteisybės ir keršto siaubai. Nors mes daug tikimės iš savo žemiškų meilės istorijų ir partnerių, jie gali būti tik įrankiai, padėsiantys žymiai pagerinti mūsų šeimos medį ir pasaulio kelius. Reikėtų sumažinti kitų lūkesčius, nes visi esame tik žmonės, tačiau bendri lūkesčiai turi būti labai aukšti, kai kalbama apie džiaugsmą, kuris ateina jūsų kelyje, jei įsipareigojame mylėti ir nesavanaudiškai padėti kitiems, nesvarbu, kokia ištikimybė sužeistiesiems. pakeliui prarasti.