Avinas Ir Vėžys

Avino suderinamumas su vėžiu meilėje, gyvenime, sekse, bendraujant, draugystėje ir pasitikėjimu. Avinas x

Avinas ir vėžysSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Paprastai matome ženklą Vėžys kaip itin aseksualus. Mūsų šeimą pristato Vėžio ir Mėnulio ženklas, o mums visiems – psichologinis iššūkis suprasti, kad mūsų tėvai yra seksualios būtybės. Būtų gerai, jei šios universalios Vėžių šeimos nariai nebūtų įsitikinę ir savo aseksualia prigimtimi. Jų emocinės savybės leidžia užmegzti tik prasmingus ir pakankamai švelnius seksualinius santykius. Tik susitikę su tinkamu asmeniu, kuris juos išlaisvins, jie ateina sužinoti apie kitus savo seksualumo aspektus.Problema, susijusi su seksualiniais santykiais su Avinas yra tai, kad Avino partneriai paprastai nėra tokie švelnūs. Jie turi išmokti parodyti emocijas. Jiems intymumas yra kažkas sukurta, o ne numanoma. Jei jiems pavyks susitaikyti šiuos didžiulius skirtumus santykių pradžioje ir jei nė vienas iš jų nebus verčiamas daryti to, kam nėra pasirengęs, jų potraukis vienas kitam turėtų padaryti apgaulę ir jų seksualiniai santykiai gali tapti tikrai jausmingi ir jaudinantys. abu jie.

70 %

Avinas ir vėžysPasitikėk

Pasitikėjimo klausimas šiai porai yra kitoks. Jie retai diskutuos apie pasitikėjimą vienas kito ištikimybe. Paprastai problema, su kuria jie susiduria, yra pasitikėjimo problema, kai kalbama apie intymumą. Avinas turi kitokį požiūrį į intymumą. Vėžiu sergančio partnerio akyse jie gali atrodyti veržlūs ir netgi agresyvūs, o jų požiūris nėra artimas atsipalaidavimui. Kad ir kaip Vėžys norėtų suprasti tiesmuką Avino prigimtį, bus nepaprastai sunku jį pamatyti kitaip nei žvėrišką.

koks ženklas yra spalio 19 d

Taip pat yra problemų dėl to, kaip jie rodo ir atpažįsta emocijas. Partneriui Avinui gali būti sunku suprasti, kad jie yra mylimi, jei kas nors užduoda tik erzinančius klausimus, bando juos surišti ir nenori turėti lytinių santykių. Kita vertus, Vėžys tikriausiai jausis visaip pažeidžiamas, nebent partneris Avinas sulėtins tempą ir netipiškai demonstruos švelnias emocijas. Paprastai bet koks nepasitikėjimas yra nesugebėjimo patikėti vienas kito jausmais vienas kitam pasekmė, nes jie jų nelabai gerai atpažįsta.

penkiasdešimt %

Avinas ir vėžysBendravimas ir intelektas

Abu šie partneriai turi tą patį polinkį veikti pagal impulsą ir nutraukti pokalbį dar net nepriėjus prie jo esmės. Jie neketina taip reaguoti, bet jie spaudžia vienas kito mygtukus ir jiems labai sunku susikaupti ir išspręsti problemą, apie kurią kalbėjo. Jų interesai per daug skiriasi, todėl net ir bandant taikiai pasikalbėti apie ką nors neasmeniško, vis tiek tenka stengtis išlaikyti dėmesį į nagrinėjamą temą, nesvarbu, kas pokalbį inicijavo.

Vienintelis jų bendras bruožas yra kardinali abiejų ženklų savybė, kuri leidžia jiems gerai suprasti vienas kito ad hoc asmenybes. Taip porai bus lengviau atsigauti po visų galimų konfliktų ir nesusipratimų. Vis dėlto, Vėžio partnerio akimis, tokio tipo santykiai neturi tikslo ir jie gali kovoti taip, kaip nesijaučia patogiai.

Kadangi jų ženklus valdo Marsas ir Mėnulis, tai archetipinė nuoskaudų ir emocinio skausmo istorija, todėl jų ketinimai turi būti tikrai gryni. Jie turi elgtis vienas su kitu švelniai, apgalvotai, įvertindami kiekvieną ištartą žodį. Tai gali išsekinti juos abu, nebent jie visiškai susitaiko su tuo, kad jiems nereikia keisti savo asmenybės, tik tai, kaip jie tai išreiškia ir kuria žaidimą.

dvidešimt procentų

Avinas ir vėžysEmocijos

Avinas ir Vėžys yra labai emocingi, nors Avinas dažnai apibūdinamas taip, tarsi jie turėtų emocinę negalią. Jie yra šilti, aistringi ir turi didelių lūkesčių iš savo partnerio, kai reikia subraižyti po paviršiumi. Jų ribos gali būti per griežtos, nes jie bijo savo jautrumo ir kartais elgiasi kaip beširdžiai kariai. Vėžys savo emocijas dėvi kaip žieminį paltą ir slepia jas tik tada, kai gėdijasi jas parodyti. Jie priima savo emocinę prigimtį kaip duotybę ir stengiasi suvokti asmeninį pasaulį, kupiną pagarbos savo švelniajai pusei. Dažnai sakome, kad Vėžys nori turėti šeimą ir auginti vaikus, bet taip yra ne dėl jų poreikio daugintis ar visą dieną likti namuose, o todėl, kad jiems reikia saugaus prieglobsčio savo emocinei pusei ir pakankamai žmonių, kurie galėtų pasidalinti savo jausmais. gailestinga prigimtis.Nors šie požiūriai į jų emocijas atrodo skirtingi, jie supranta vienas kito gelmę ir dažniausiai gerbia vienas kitą šioje egzistencijos srityje, jei Avinas paliks savo nekantrumą iš savo santykių. Problema iškyla tada, kai jie turi suprasti, ką jaučia vienas kitam, nes jausmai nėra lengvai parodomi, kai kalbama apie partnerio asmenybę, kurios jie iki galo nesupranta.

70 %

Avinas ir vėžysVertybės

Nors Avinas teikia daug reikšmės kažkieno energijos, susikaupimo ir nuoseklumo būsenai, Vėžys vertina gebėjimą išlikti racionaliems ir stabiliems, savybes, kurias jiems sunku pasiekti, arba buvimą emocinės pusiausvyros būsenoje. Jų vertybės net nesusijusios, išskyrus tai, kad jie abu galvoja, kad tam tikra ateities pusiausvyra, kurią gali būti gana sunku pasiekti, pagerintų juos.

40 %

Avinas ir vėžysBendra veikla

Tiek, kiek Avinas nori skirti savo fiziniam kūnui, sportui ir visais būdais, kaip išlaikyti aukštą kūrybinę energiją, Vėžys nori miegoti, šokti ir valgyti visą savo ilgį. Dažniausiai jie dalijasi seksualine veikla ir laiko poilsiui, nes Vėžys tikriausiai neketina sekti tokiu beprotišku Avino tempu.

30 %

Santrauka

Šie santykiai gali būti skausmingi abiem partneriams ir norint, kad jie veiktų, reikia įdėti daug darbo. Tam reikia, kad abu partneriai prisitaikytų ir keistų savo elgesį, o didžiąją laiko dalį aplenktų vienas kitą. Tai nelengvas kelias, bet atlygis – toks vidinis aistros supratimas, kupinas emocijų ir sugebėjimo sukurti kažką tikrai unikalaus. Jei jiems pasiseks, jie tikriausiai niekada nebus patenkinti kitokiu partneriu.

47 %