Avinas Ir Svarstyklės

Avino suderinamumas su Svarstyklėmis meilėje, gyvenime, sekse, bendraujant, draugystėje ir pasitikėjimu. Avinas x

Avinas ir SvarstyklėsSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Nors Avinas ir Svarstyklės yra vyriškos prigimties ženklai, jie yra pirminė zodiako opozicija ir parodo Marso ir Veneros – planetų, atsakingų už mūsų seksualinį gyvenimą – ryšį. Kai jie užmezga intymius santykius, tikimasi, kad visas jų lytinis potraukis ir galimos seksualinės raiškos problemos išryškės. Potraukis vienas kitam yra didžiulis, tačiau jų požymiai apskritai rodo pasyvų-agresyvų elgesį ir kaip pora jie gali turėti polinkį įskaudinti vienas kitą intymiuose santykiuose.Avinas, valdomas Marso, yra Saturno nusilpimo ženklas, o Svarstyklės jį išaukština, todėl pagrindinė jų problema yra emocijų trūkumas ir prastos sekso ribos. Saturnas gali per daug atvėsinti dalykus ir tapti iššūkiu, kurį reikia įveikti bandant nuoširdžiai suartėti. Kai jie susijungia per tikras emocijas ir gerbia vienas kito ribas, jie turi labai gero seksualinio gyvenimo potencialą, nes Avinas neryžtingoms Svarstyklėms suteikia iniciatyvos ir energijos, pakelia jų libido, o Svarstyklės pažadina Avino subtilumą, moko jas būti nesavanaudiškoms. įsimylėjėlių ir mėgaujasi galvodami apie savo partnerio pasitenkinimą.

80 %

Avinas ir SvarstyklėsPasitikėk

Pasitikėjimas nėra jų stiprioji pusė, o su juo susijusios problemos gali kankinti daugelį metų. Svarstyklių partneris apskritai turi nesaugumo problemą ir turi parodyti savo vertę per santykius su skirtingais žmonėmis. Jie mėgsta būti mylimi ir atrodo alkani aplinkinių pritarimo. Avinui tai atrodo kvaila, tačiau jis lengvai pavydi ir kelia grėsmę abipusiam stabilumo jausmui ir tikėjimui kito žmogaus pasirinkimu.

vyras skorpionas ir moteris šaulys

Dėl to, kad Svarstyklės nepasitiki savimi, taip pat gali būti, kad jos abejos viskuo, ką daro jų partneris. Kadangi Avinas savo veiksmams neskiria daug laiko ir negalvoja, pokalbio apie kiekvieną asmeninio gyvenimo smulkmeną trūkumas Svarstyklėms gali lengvai sukelti įtarimų. Svarbiausia, kad Svarstyklės dirbtų su savo savigarba ir sutelktų dėmesį į savo gyvenimą, o ne bandytų įsilieti į savo partnerio gyvenimą.

40 %

Avinas ir SvarstyklėsBendravimas ir intelektas

Be galimų konfliktų, Svarstyklės didžiąją laiko dalį bando bėgti, jų bendravimas dažniausiai padeda pamaitinti alkaną Svarstyklių partnerio Saulę arba alkaną Avino Saturną. Jų priešprieša apima Saturno ir Saulės nusilpimo ir išaukštinimo taškus, ir tai daugiausia parodo jų bendravimas ir kasdienis funkcionavimas. Tai reiškia, kad jų vaidmuo vienas kito gyvenime yra gana paprastas – Avinas turi nuolat kelti savo Svarstyklių ženklo partnerio dvasią, parodydamas, kokios jos gali būti pajėgios ir drąsios, o Svarstyklės prisiima savo partnerio Avino pareigas ir parodo, kaip tai padaryti. pasiekti tam tikrą tikslą. Visa tai kartais gali būti gana varginanti, ypač jei vienas iš jų turi problemų dėl šio besąlygiško vaidmenų žaidimo arba nepripažįsta savo partnerio pastangų.

avinas vyras ir žuvis patelė

Dažniausiai jie kalbės apie savo kasdienę veiklą ir įvykius, nes neturi daug bendrų pomėgių. Kalbėdami apie skirtingas veiklas ir žmones, jie randa bendrą kalbą, nes Avinas padeda Svarstyklėms neapsėsti kitų, o Svarstyklės padeda Avinui suprasti kitokius požiūrius nei jų pačių. Jų bendravimas gali būti puikus, jei jie dirbtų toje pačioje profesijoje arba bent bendradarbiautų, nes tai apimtų pagrindinius jų bendrus interesus ir suteiktų daugiau erdvės rasti vidurį tarp savo nuomonių.

55 %

Avinas ir SvarstyklėsEmocijos

Kad ir kaip beprotiškai tai atrodytų dėl savybių trūkumo, nuo kurių gali nukentėti jų santykiai, tai pora, kuri labai gerai supranta vienas kitą, kai kalbama apie emocijas. Avinas gali pažadinti Svarstyklių gebėjimą jas parodyti dėl savo atvirumo. To reikia visoms Svarstyklėms, nes joms sunku nusileisti. Kita vertus, Svarstyklėms užtenka gilumo pažvelgti į Avino asmenybę, o ne paviršutiniškai nagrinėti savo elgesį. Iš visų zodiako ženklų Svarstyklės tikriausiai yra vienos iš nedaugelio, kurios gerai supranta Avino prigimtį. Jie nesupranta savo veiksmų ir emocijų rodymo būdo, tačiau emocijų šerdį ir jautrią asmenybę lengva pasiekti iš jų perspektyvos.

Galima drąsiai teigti, kad tai pora, kuri su meile vienas kitam gali išspręsti bet kokią problemą ir, nors jų bėdos gali būti didelės, tai galbūt toks gilus emocinis ryšys, kad visos problemos greta išnyksta.99 %

Avinas ir SvarstyklėsVertybės

Mūsų vertybės nustato kryptį, kuri mus veda į asmeninio tobulėjimo tikslą. Avinas turi tikslą Ožiaragio ženkle, nes tai yra ženklas jų dešimtajame name. Ožiaragį valdo Saturnas, kuris išaukština Svarstyklėmis. Praktine prasme tai reiškia, kad Svarstyklės padeda Avinui siekti savo tikslų, kartu vadovaudamosi būtinomis vertybėmis. Tai įdomus pastebėjimas, nes Avino ženklas yra Saturno nusilpimo ženklas ir, atrodo, nesupranta vertybių rinkinio ar tikslių žingsnių, kurie vestų juos į tikslą. Panašu, kad Svarstyklės žinotų, kaip Avinas gali pasiekti savo tikslus, atrandant naujas vertybes santykiuose su jais.

Apskritai jų individualios vertybės labai skiriasi, tačiau būtent jų santykių tikslas yra jas suabejoti ir ištaisyti. Avinas vertina tiesioginį, energingą požiūrį ir atvirus žmones. Svarstyklės vertina taktiškumą, subtilumą ir prestižą. Kol Avinas atiduoda viską, ką gali, kad gyventų dabar, Svarstyklės tiria praeitį, siekdamos nustatyti tolimus tikslus ateityje. Jie turi daug ko pasimokyti vieni iš kitų, bet jei tai padarys, jie gali tiesiog nustatyti savo abipuses vertybes kažkur per vidurį.

70 %

Avinas ir SvarstyklėsBendra veikla

Tai pora, kuriai labai sunku derinti savo veiklą. Jie dažniausiai nori daryti priešingus dalykus, o vienintelė veikla, kuria jie visada sutinka dalytis, yra seksualinė veikla. Nors tai yra gerų santykių ramstis ir visa kita, ko jie negali pasidalyti, kurį laiką gali atrodyti nereikšminga, jiems reikia rasti būdą, kaip daryti ką nors kita, kas jiems abiem patinka. Net jei jie to nedaro, jų santykiai gali veikti, bet tik tuo atveju, jei Svarstyklių partneris atsisakys savo minties, kad jos turi įtraukti savo partnerį į viską, ką daro. Avinas galėtų padėti Svarstyklėms visais įmanomais būdais palaikydamas jų nepriklausomybę, kartu sutikdamas dalyvauti tam tikroje Svarstyklėms rūpimoje veikloje.

ar svarstyklės ir vėžys sutaria

30 %

Santrauka

Kad ir kaip sunku būtų suderinti šias dvi prigimtis, atminkite, kad tai yra pirminė opozicija, atstovaujanti partneriams pagal ženklą. Avinas ir Svarstyklės yra zodiako pora, kaip ir visi kiti priešingi ženklai, nes jie vienas kitam yra septintasis namas, santykių namai. Dar labiau, jei pripažįstame faktą, kad Svarstyklės apskritai yra santykių ženklas. Bet kokias problemas, kurias jie gali turėti vienas su kitu, reikia išspręsti, nes tai parodo, kokia yra jų asmeninė problema bet kokiuose santykiuose. Kai jie beprotiškai traukia vienas kitą ir įsimyli, beveik nėra nieko, kas galėtų juos atskirti, nepaisant skirtumų. Ar ne visi norėtume rasti aukso vidurį su savo mylimu žmogumi? Jiems reikia padirbėti dėl savo santykių, tai yra faktas, tačiau jų santykiai yra pažadas, kad dvi sielos, skirtos būti kartu, puikiai derės.

62 %