Avinas Ir Dvyniai

Avino suderinamumas su Dvyniais meilėje, gyvenime, sekse, bendraujant, draugystėje ir pasitikėjimu. Avinas x

Avinas ir DvyniaiSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Kai Avinas ir Dvyniai užsiima seksualine veikla, kas žino, kur jie gali atsidurti. Turėdami Avino libido ir Dvynių idėjas, jie gali būti per daug kūrybingi ir griežtai vertinami pagal savo aplinką. Gerai, kad jiems abiem taip nerūpi kitų nuomonė. Sveikame įvaizdyje tai daugiausia aistros, energijos ir smalsumo derinys. Nelabai sveikame jų seksualiniai santykiai gali būti kupini bjaurių žodžių ir žodinės agresijos. Gerai tai, kad nė vienas nėra pernelyg jautrus ir lengvai įžeidžiamas, todėl tai gali būti jaudinanti ir unikali jų abiejų patirtis.Kadangi Avinas iš prigimties yra karys, Dvynių požiūris į seksą gali būti per daug žaismingas jų skoniui, tačiau tai dažniausiai būna tik tol, kol jie neatsiveria amžinam žaidimui, kurį teikia Dvynių partneris. Pagrindinis jų tikslas – išlikti kuo labiau nevaržomiems, todėl Dvynių Oro ženklas gali duoti deguonies Avino Ugniai.

avinas patinas ir liūtas patelė

90 %

Avinas ir DvyniaiPasitikėk

Pasitikėjimo trūkumas yra bene didžiausia šių santykių problema. Avinas yra aistringas, valdomas Marso ir galbūt labai pavydus. Dvyniai valdo Merkurijus, zodiako apgavikas, nuolat keičiantis veidą, kurį jie nešioja pasauliui. Dauguma Dvynių atstovų net nesuvokia savo pagrindinės individualybės, įsitikinę, kad per vieną naktį jie keičia asmenybę. Nors tai ne visai tiesa, jausmas, kurį Avinas gali gauti iš jų, nėra tikras pasitikėjimo receptas. Dėl to Avinas gali supykti, Dvyniai išsiblaškę ir atitolti iki taško, kai Avinas pradeda ieškoti kito partnerio, net jei santykiai nesibaigė ir Dvyniams tai net nerūpi.

40 %

Avinas ir DvyniaiBendravimas ir intelektas

Avinas tiesiog nėra pokalbio meno meistras. Dvyniai yra Merkurijaus valdomas ženklas, o pokalbis yra pagrindinė jų gyvenimo tema. Net jei jie kalba mažiau nei įprastai kalba tipiški Dvyniai, jų vidinis dialogas turi būti turtingas. Abu partneriai turėtų žiūrėti į santykius taip, tarsi Dvyniai būtų šalia tam, kad išmokytų Aviną gerai pasikalbėti. Kadangi Dvyniams patinka būti mokytojo vaidmeniu ir patinka palaikyti santykius, kuriuose jų partneris ko nors iš jų išmoksta, tai turėtų būti geras jų abiejų požiūris. Tai yra, jei Avino ego leidžia šį nuolankų vaidmenį.

Vis dėlto visi žinome, kad yra keletas Dvynių atstovų, kurie tiesiog per daug kalba apie nieką reikšmingo. Tai būtų priežastis Avinui netekti kantrybės ir galvoti apie savo partnerį paviršutinišku ir net kvailu. Šis pagarbos praradimas tikrai kenkia jų pačių ego, nes pirmiausia jie nusprendė būti su šiuo partneriu. Jie turėtų atsiminti, kad pasaulyje visada yra kažkas, kuris nelaikytų šio konkretaus Dvynio kvailu ir kad kiekvienas nusipelno būti su žmogumi, kuris jų nemato šioje šviesoje. Kai tokia nepagarba nutinka jų santykiuose, Avinas turėtų paleisti savo Dvynius ir ieškoti ko nors, kas jiems labiau tinka.

85 %

Avinas ir DvyniaiEmocijos

Emocinė sritis šiai porai yra kebli teritorija. Partneris Avinas turi šiltų, aistringų emocijų ir sunku jas išreikšti. Dvyniai dažnai nesileidžia giliai po paviršiumi, kad ieškotų kažkieno paslėptų savybių, ir iš prigimties nėra tokie emocingi. Taigi tai yra emocinio partnerio, kuris negali pasakyti, kaip jaučiasi, ir racionalaus partnerio, kuris kalba apie visa kita, derinys. Gerai tai, kad Avinui netrūksta nuožmumo nukreipti Dvynių dėmesį į juos ir priversti juos įsiklausyti. Kai pavyksta užmegzti ryšį konstruktyviame dialoge, jie gali vienas kitam paaiškinti, kur jie stovi ir kaip jaučiasi, ir tokiu būdu sukuriamas geras pagrindas būsimiems emociniams mainams.

60 %

Avinas ir DvyniaiVertybės

Apskaičiavus faktą, kad Avinas vertina žmogaus gebėjimą būti aiškus ir glaustas, o Dvyniams reikia viską kalbėti, atrodo, kad tai nėra tobulas atitikmuo. Dabar galvok apie Dvynius. Sunku įsivaizduoti kokias nors jų vertybes, išskyrus tai, kad jie vertina viską, kas įdomu, ir tai yra savotiškas nuvertinimas, nes jiems beveik viskas įdomu. Na tai ne visai tiesa. Dvynių partneriai vertina žinias ir kažkieno tiesioginius sugebėjimus, taip pat puikų racionalų protą. Tai yra kažkas, ką Avinas gali įvykdyti iki tam tikro taško, jei nereaguoja impulsyviai į viską, ką sako Dvyniai.

Šiems partneriams nėra taip sunku reaguoti į vienas kito poreikius, tačiau jei jų išsilavinimas, interesai ir charakterio stiprybės nėra panašūs, jie gali matyti vienas kitą nevertus savo meilės.

75 %

Avinas ir DvyniaiBendra veikla

Dvyniai skirti veiklai, kad ir kokia beprotiška būtų tam tikra veikla, o Avinas šiuose santykiuose jausis išsilaisvinęs. Sunku pasakyti, kas vadovaus, o kas seks, nes Avinas visada veda su ta atomazga, o Dvyniams visada kyla naujų idėjų ir iniciatyvos. Jie nuolat motyvuoja ir meta vienas kitam iššūkius ir abu niekada nesako „ne“. Avino sugalvotos veiklos pasirinkimai turi būti tikrai agresyvūs ir juokingi, kad Dvyniai neužsiimtų. Jei Dvyniai sugalvotų ką nors, ko Avinas galbūt norėtų atsisakyti, jų ego jiems neleistų ir jie vis tiek įšoktų, kad įrodytų, jog gali. Po tokio didelio įspūdžių turėtų būti pakankamai poilsio ir laiko praleisto namuose.yra šaulys ir dvyniai gerai dera

penkiasdešimt %

Santrauka

Bendras įspūdis apie šią porą būtų geras, jaudinantis ir kupinas iššūkių, santykiai, kuriuose abu partneriai gali daug išmokti ir būti sveikai aktyvūs. Pagrindinė jų romantiško įsitraukimo problema yra nepasitikėjimas, ypač jei partneris Avinas pernelyg prisiriša prie Dvynių ir visada kovoja už savo laisvę. Pokalbio, kuriame būtų daug esmės, poreikis yra didesnis nei bet kokie teigiami ar neigiami jų santykių aspektai, ir abu jie visada turėtų tai turėti omenyje. Apskritai, yra didelė tikimybė, kad jiedu atsidurs kartu, nes jų bendra meilė nuotykiams yra didesnė už daugumą jų bėdų.

74 %