Astrologija už pandemijos

Data: 2020-04-11

Pirmas dalykas, kurį turime suprasti tokiu metu kaip šis, kai gyvybėms gresia pavojus kasdieniame lygmenyje, yra ta, kad Plutonas pristatoma gryniausia forma. Galime nustumti jį į šalį, sakyti, kad tai nebėra planeta, tvirtai laikytis tradicinės astrologijos, bet jos nebegalima vertinti kaip mažiau aktualios ir neegzistuojančios. Su juo baimių ir viso to nuslopinto turinio taip pat negalima nustumti į šalį. Jei stebite dangaus vaizdą plačiai žinomo viso šio pasaulinio išbandymo Kinijoje pradžios datą, paaiškėja, kad Saturnas su Plutonu visa tai sukėlė. Tai mums primena protėvių upes, viską, kas atvedė į šį momentą, išstumdamas į viešumą daugybę panikos baimių ir destruktyvių tendencijų, taip pat seksualines represijas, instinktus ir troškimus. Viena kova dėl tualetinio popieriaus gali virsti karu, kaip vienas žingsnis nuo žmogaus gali išgelbėti gyvybę. Atėjo laikas išsiaiškinti, ar mes esame kariai, gydytojai, ar bandome būti vienaragiai realiame pasaulyje. Reikia susidurti su kliedesiais, kad baimė paliktų mūsų pusę ir gyvenimas atsiskleistų visoje savo šlovėje.Mėnulio ir Naujųjų metų pranešimai


Atsižvelgiant į vietinį vidurnaktį, jūsų šalies metinė diagrama šiek tiek skirsis nuo kitų ir Mėnulis pajudės. Vis dėlto mūsų mylimas Žemės palydovas pirmąją 2020 m. akimirką lieka izoliuotas, serga ir apsinuodijo. Žuvys . Ji reprezentuoja žmones kaip kolektyvinę dvasią, sielą, trokštančią išgyti ir susijungti su savo aukštinančia tiesa. Jautis kur mes imamės tik tai, ko mums reikia, kad būtume laimingi ir neturėtume kitos darbotvarkės, kaip tik būti harmonijoje su Žeme. Mėnulis yra tam, kad primintų mums apie idealą, kuklumą, emocinį srautą, palaikymą, priklausymą ir platesnes galimybes, nei kada nors svajojome. Tai tikrojo tikėjimo ramstis, reikalingas norint įveikti problemą, su kuria šiandien susiduriame kaip kolektyvas. Mėnulis, mūsų širdies čakros valdovas ir visos intymios meilės šaltinis.


Kad viskas būtų žymiai sunkesnė, vienas iš kasmetinių Mėnulio valdovų palieka jį Žuvyse ( Neptūnas ), o kitas nuneša jį į ženklą, kur jis yra tamsus liūdesio nenaudai ( Jupiteris in Ožiaragis ). Tai, kad Jupiteris nukrito, nepadeda žmogaus širdžiai, kol visi nesame pasirengę susidurti su savo beširdžių pasirinkimų, rutinos ir statuso valdomos inercijos pasekmėmis bei visais šešėliais, nuo kurių slepiames kiekvieną dieną. Mes visi stengėmės būti racionalūs dėl dalykų, kai mieliau rėkėme ir einame kita kryptimi, kaip ir visi peržengėme savo emocines ribas, nežinodami, kad nusipelnėme daugiau meilės, supratimo ir artumo.


Dabar, atmetus visus greitus tranzitus, turime pamatyti, kad Saturno ir Plutono jungtis yra lygiai vieno laipsnio rutulyje, taikymas, mums nėra vietos žiūrėti į šalį, nes Saturnas yra savo valdymo ženkle. Nėra kur bėgti ar slėptis nuo šešėlių, protėvių skolų, karmos, o gal ir mirties. Nebent mūsų širdies čakros (kartu su plaučiais) išgytų. Fizinė realybė ir asmeninė atsakomybė tampa plačiai paplitusia problema, su kuria kiekvienas turi susidurti pats. Ekonomika drastiškai keičiasi – Plutonas kalba apie dideles finansų sistemas, paskolas, bankus ir čekius. Venera in Vandenis ruošiasi pagaliau padaryti tą netikėtą vertės posūkį, naujų kūrybinių būdų ir ryšių link.

Maleficent Planets susitiko


Taigi, kas atrodo pagrindinė bendros atmosferos tema, kurią sukelia piktavališkų ir tamsių požemio pasaulio valdovų – Saturno ir Plutono Ožiaragyje – jungtis? Nors jie akivaizdžiai meta iššūkį Mėnuliui ir Jupiteriui, susidurdami su liūdesiu, vienatve, praeities emocijomis, izoliacija, įsitikinimais, kurie buvo dogmatiški ir įstrigo praeityje, jie taip pat yra tam, kad padidintų mūsų energiją, mokytų mus apie fizinį pasaulį. , mūsų kūno poreikiai, imunitetas, apsauga, saugumas ir egzistencinė baimė, kuri daro mus daugiau ar mažiau pažeidžiamus. Ožiaragiui reikia kovoti dėl visų teisingų priežasčių – tai išaukštinimas Marsas . Mums pasisekė, kad Marsas buvo nuostabiame ir atsinaujinančiame 28 laipsnyje Skorpionas pradžioje, giliai įsišaknijęs į protėvių energiją ir stiprybes. Esmė yra funkcionalumas, įžeminimas ir seksualumas, požiūris į fizinį judėjimą, energiją ir prisilietimą, ir mes galime suprasti, kad būtent izoliacija suteikia mums jėgų gyventi pagal savo asmeninius įsitikinimus, o ne pasikliauti jokiais kolektyvais. tikėjimas, tikslas, prielaida ar religija.

Gerasis Jupiteris tampa tikru


Atrodo, kad šiomis dienomis sunkiausia ištverti ne baimę, kurią sukelia tos baisios Ožiaragio pozicijos (ir neturėtume pamiršti, kad Saturnas grįš ten iš Vandenio, kad sudarytų susitarimą), o tikslo ir prasmės trūkumas. į visą kiekvieno asmeninio gyvenimo aplinką. Priklausomai nuo jūsų gimimo Jupiterio ir spaudimo lygio dabartinėmis aplinkybėmis, negalima nepastebėti, kad pasaulis, kurį pažinojome, supratome ir laikėmės visais tais tvirtais įsitikinimais, kuriuos turėjome prieš porą mėnesių, nebėra tas pats. Ne tik pasikeitė, bet ir atrodo, kad aplinkybės kurį laiką išliks, kaip karminis ženklas visiems plastikiniams buteliams ir aliejui vandenynuose, visiems kančiose žuvusiems gyvūnams, už neatsakingą elgesį su mūsų kūnu, kiti žmonės ir mūsų planeta Žemė. Tarsi mūsų požiūris į prisilietimus, apkabinimus ir bučinius staiga turi naują istoriją, kuria galime pasidalinti, ir ją sunku suprasti, kai mus glumina viskas, kuo nesąmoningai dalijamės bendraudami vienas su kitu. Jausmai turi sustiprėti, kad santykiai išliktų gyvi, o bendras vaizdas gali atrodyti trikdantis iš atsargaus ir baimingo taško.


Jupiteris Ožiaragyje prisijungė prie Plutono ir pasakė: Kur aš krisiu, tu bijosi, jausi praradimą, sunaikinimą ir skausmą, jei neišplėsi širdies, kad dar labiau mylėtum, net nematomus priešus mylėtum į taikų sambūvį. . Nematomuose grasinimuose nėra gerumo ar lengvumo, taip pat neturėtume slėptis nuo to, kad pasauliui kyla grėsmė, nes baimė šiandien valdo milijonus gyvybių.


Mūsų šeštosios čakros valdovas Jupiteris kalba apie mūsų perspektyvas ir įsitikinimų sistemą, taip pat mūsų regėjimo jausmą, kurio trūkumas šiuo metu akivaizdžiai yra baisiausias dalykas – mes negalime pamatyti tikslaus dalyko, kuris gali mus nužudyti. Tai nukreipia mūsų dėmesį į neįtikėtiną gigantų Jupiterio ir Saturno šokį aplink Plutoną, ypač jei įpratome tikėti keliomis tiesomis, kai kiekvienas turi savo nuomonę ir tikėjimą, nors iš tikrųjų tiesa yra tik viena. Jupiteris yra tam, kad nukreiptų mus link jo, tačiau vienintelės galimos tiesos faktinę pusę padiktuoja ledo šalto, žieduoto Viešpaties, ribojančio mūsų regėjimą, židinys – Saturnas. Ar yra didesnė tiesa nei apie galutinę aukštąją dievybę, apie Visatą, Dievą ir absoliučią tvarką? Be susitelkimo ir prisilietimo prie tikrovės, ramaus savo kūno egzistavimo, galime tik manyti, kad tikime grožiu ir meile, bet tol, kol aplinkybės nesusiklostys, taip, galime padaryti geriau. Tai gali atrodyti kaip neteisybė, savotiškas prakeiksmas, bet tai iš tikrųjų yra mūsų galimybė susitaikyti su ritmais, kurie išlaisvina ir yra daug nuoseklesni nei tie, kurie, mūsų manymu, yra tvirti.Asmeninė kova


Kiekvienas iš mūsų šiuo metu galime padaryti ką nors intensyviai išlaisvinančio Save. Kadangi izoliacija yra akivaizdžiai stumiama ant mūsų, o fizinio kontakto trūkumas išlaisvina mus nuo energingos ir nesąmoningos kitų įtakos, mes taip pat galime paleisti tėkmę ir atpalaiduoti savo kūno, ypač krūtinės, spazmus. Nėra nieko, ko Saturnas nori daugiau, nei mūsų atsidavimo dvasiniam pasauliui kartu su sveika kasdienybe mūsų kūnams, atveriant mūsų protus ir širdis svajonėms, atsipalaidavimui, meditacijai ir tylai. Kuo aplinkybės sunkesnės, tuo labiau turime pasinerti į fizinę ramybę, kol paliesime nuoširdaus dėkingumo dugną už brangiausią, ką šiandien jau turime – save patį. Užtenka.


Tai taip pat parodys, kur turime kovoti dėl daugiau, kur buvome pernelyg kuklūs ar vertinome savo būdus, kur kaltė mus suklaidino, galiausiai priversdama atsikratyti to, kas tapo supuvusi ar kaip nors pasenusi. Kita vertus, dviejų žmonių prisilietimų kokybė pagaliau yra emocinė problema visiems. Daugelis atras tikrąją jos vertę per baimę, nes bus žmonių, kuriuos paliestumėte, net jei tai jus nužudytų. Gegužės mėnesį tai labai padidės, kai Venera pasisuks atgal Dvyniuose ir suabejotų idealais bei mintimis apie fizinį malonumą ir partnerystę. Staiga monogamija pasirodys esąs daug daugiau nei asmeninis pasirinkimas, suteikiantis mums įdomų vidinį vaizdą apie asmenines ribas ir emocines gelmes, kurių norime siekti per aiškų idealų kontaktą su kitu.


Nors meilės idealizavimas gali paskatinti mus naujų įvairiausių kliedesių link, tai taip pat atvers duris mūsų tikriems, vaikiškiems įsitikinimams, kuriuos sutepė ribotos suaugusiųjų pažiūros ir šiurkštumas mūsų tikriesiems troškimams. Patirkite malonumą kartu su skausmu, pamatydami Žemės gydymo grožį ir pamatysite, kaip protėviai ką tik nutolę nei anksčiau. Tai atnešė ne meilės trūkumą, o atvirkščiai. Atrodo, kad tie, kurie yra už mūsų, mumis tiki labiau nei bet kada, palikdami daugiau erdvės mūsų autentiškam egzistencijai, laisvai nuo tradicijų ir rutinos, primestų dešimtmečių ir šimtmečių spaudimo. Akivaizdu, kad esame pasirengę judėti į priekį laisviau ir nepriklausomiau nei bet kada.