Anareta, mūsų griaunanti jėga

Data: 2017-03-13

ANARETA, MŪSŲ NAIKANTI JĖGAVienas iš dažniausiai viduramžių astrologijoje vartojamų astrologinių terminų yra Anaretos planeta. Jis kilęs iš graikų kalbos ir verčiamas kaip naikintojas, reiškiantis bet kurią planetą, kuri daro labai žalingą poveikį žmogaus gyvenimui. Kai kuriose interpretacijose anareta yra pranašas arba pražūtis ir pačios gyvybės griovėjas, o kitose ji naikina formą ir daro pokyčius mūsų gyvenime, jėga ar sutikimu, tai nelabai svarbu. Priklausomai nuo mūsų požiūrio, jei mūsų rankose yra tokia bloga planeta, kyla klausimas – ką su ja daryti? Norėdami susidurti su anareta savo gimimo diagramoje, turime suprasti būdus, kuriais galime įveikti ar priimti jos įtaką, ir tai nebus lengva padaryti esant tokiam stipriam pasipriešinimui, kuris buvo kuriamas per kartas ir kartas.

ANARETA PLANETA

Anaretos planeta yra labai pažeista planeta, kuri elgiasi destruktyviai. Vis dėlto jos apibrėžimai bėgant laikui keitėsi, todėl manome, kad bet kuri planeta gali tapti anareta, nesvarbu, kokia ji būtų naudinga ar lengva, atlikdama savo pagrindinį vaidmenį.

Tiksliau tariant, tai yra terminas, kuris dažniausiai buvo vartojamas bet kuriai planetai, nustatytai aštuntas namas gimimo horoskopas, kuris padės mums nustatyti mirties priežastį. Tai reiškia, kad Venera arba Jupiteris jūsų aštuntame name reiškia jūsų asmenines anaretas, nesvarbu, kokia jų gera prigimtis, ir net kalbant apie neigiamas jų pozityvumo puses per kliedesį, narkotines medžiagas ar bet kokius toksinus. Kita vertus, galime sakyti, kad mūsų planeta yra anareta, kai tik ji yra tam tikrose vietose, pavyzdžiui, paskutiniame ženklo laipsnyje, valdančioje aštuntąjį namą, esantį jo griuvimo vietoje, kenksmingose ​​žvaigždžių spiečių, sudėtingais aspektais. Marsas , Saturnas arba Plutonas ir tt Šis apibrėžimas buvo išplėstas iki taško, kurio diagramoje nėra žmogaus be anaretos, ir vienintelis dalykas, į kurį tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį, yra tai, kur yra jūsų ir ką galite padaryti, kad pasinaudotumėte jo įtaka visam laikui.

DUALUMAS UŽ VAIDMUO

Žmogaus aštuntajame name gali būti daug planetų, tačiau tai nereiškia, kad jo gyvybė bus sunaikinta vien dėl šios aplinkybės. Lygiai taip pat, kaip galite suklupti žmones, kurių sąrašuose yra nedidelių iššūkių, sergančių, vienišų ar pasiklydusių, taip pat bus tokių, su kuriais, atrodo, negalite susigaudyti, nes nežinosite, kaip jiems pavyko nugyventi savo gyvenimą iki šiol. visas neigiamas aplinkybes, kurias galima numatyti iš jų diagramos.

Jei sustosime apie tai pagalvoję, pamatysime, kad kiekvienos anaretos planetos vaidmuo gali būti tapatinamas su Velnio vaidmeniu religine prasme, yra tamsioji zodiako rato pusė ir mūsų asmeninis horoskopas. Pasaulis yra padalintas į gėrį ir blogį, dangų ir pragarą, juodą ir baltą, nes visi kenčiame dėl priešingų dalykų, kurie negali matyti kitos pusės, sunku aiškiai matyti priešais mus stovintį žmogų. Pasaulio dvilypumas yra visų nepatogių problemų, kurias kelia mūsų anaretos, šaltinis, pradedant nuo mažiausių pasakų, kuriose vaizduojama geroji mergelė ir piktoji ragana, iki religijų, seksualumo ir galiausiai nesugebėjimo priimti mirties kaip mirties. natūrali gyvenimo dalis.Mūsų pirmykštė prigimtis yra atmesti mirties galimybę, instinktyviai bėgti nuo jos ir kovoti, kad jos išvengtume. Tačiau būti žmogumi yra daug daugiau nei tai, kad kiekvienas iš mūsų atsidurtų dėmesio centre, kad tik paklaustume savęs, ar galime įveikti savo instinktus, savo pagrindus, kad mūsų prigimtis veiktų mums, o ne pasiduotų, kad pagaliau išsilaisvintume iš baimių. . Tai paskatintų mus priimti mirtį kaip tikrai natūralią gyvenimo pasekmę.

ŠIOS „BLOGOS PLANETOS“ ĮTAKA ĮVEIKTI

Aštuoni namai ir pavojingos būtybės mūsų diagramoje visada kalba apie mūsų giliausias, tamsiausias baimes. Norėdami įveikti neigiamą anaretos planetos įtaką, turime rasti būdą, kaip nustoti bijoti. Jei leisime baimei vadovauti savo keliu, pasekmės mus pamažu suvalgys, nuo neigiamų emocijų virsdamos neigiamomis mintimis ir galiausiai neigiamomis aplinkybėmis. Kad ir kokia būtų jūsų Anareta, pakeiskite ją, formuokite ją, raskite prasmę ir tikslą jos vaidmeniui savo gyvenime ir paklauskite savęs, ar ryžtumėtesi bet kokiems iššūkiams, kuriuos ji jums atneš. Nesvarbu, ar tai Venera, Jupiteris ar Saturnas, šiame scenarijuje turime susidoroti su neigiamu vaidmeniu ir turime prisitaikyti prie jo keliamų poreikių. Visi šie teigiami ir neigiami vaidmenys skuba susitvarkyti į Vienybę, kad galėtume tapti viena su savo šešėliais ir tobulėti, kad pagaliau galėtume pasiekti savo svajones.