2021 metų Svarstyklių horoskopas

Kasmetinis Svarstyklių horoskopas 2021 m x

Dvasia:Ateitis, draugystė, kūrybiškumas, įžeminimas.
Spalva:Turkis.
Lankytinos vietos po pandemijos:Norvegija, Tailandas, Niujorkas.
Ką reikia išmokti:Slidinėjimas, fechtavimasis, tango.Bendras jausmas

Stiprus 2020 m. spaudimas netrukus išnyks, Jupiteris ir Saturnas pagaliau pereina į Vandenio ženklą ir jūsų penktąjį namą. Nors asmeninis kūrybiškumas ir džiaugsmas gali būti palaidoti, jūs turite galimybę juos rasti ir išsivaduoti nuo kitų žmonių būdų, nuomonių ir lūkesčių. Psichiniai procesai yra galingi ir veda jus nauja linkme, atverdami duris vaikui, kad jis galėtų pasiekti aukščiausią tašką ir išreikšti save be tokių apribojimų, kaip ir anksčiau. Tegul jūsų veikla teikia džiaugsmą ir išlaisvina iš savo protėvių būdų ir praeities, kurios laikėmės per ilgai.

Ne visas verslas bus baigtas ir atliktas su mažesniais lūkesčiais iš jūsų pačių procesų ir pamatysite, kaip giliai jie iš tikrųjų vyksta. Tai, kas paneigia jūsų autentiškumą, turi būti palikta už nuožulnų, nesąžiningų ar bet kokiu būdu manipuliuojančių santykių ribos. Tai nebus lengva užduotis, tačiau jūsų pasiektas pasitenkinimas įrodys, kad visa tai verta kovoti. Praleiskite pakankamai laiko vieni, pamatykite savo dabartinių aplinkybių potencialą ir pasinaudokite jomis, kad paklaustumėte savęs, kas daro jus laimingus, leidžia šypsotis ir suteikia jūsų gyvenimui prasmės. Dėkingumas neatšaukiamas, kai nustatote ribas, kol sutvarkote prioritetus ir atsiduriate šio sąrašo viršuje.

ar Vandenis ir Ožiaragis sutaria

Didžiausi iššūkiai

Jūsų laukia didelis iššūkis – komfortas, kontrolė ir pasitenkinimas. Fizinis prisilietimas ir jūsų kasdienė realybė turi atitikti jūsų norus, kitaip diskomfortas nustums jus į senus modelius ir sukels vidinę priešpriešą, laukiančią, kol išsispręsite. Reikia daug meilės sau, savo kūnui ir savo autentiškiems poreikiams, kad žengtume nevaržomus ir tikrus žingsnius pilnatvės ir kūrybinės išraiškos link.

Didžiausi apdovanojimai

2021-uosius galėtumėte vadinti metais jums, nes jie nuves jus į kalnelius, paverčiant santykius sveikesne dirva, kuria jūsų Siela gali pasikliauti. Atstumai, kurie iki šiol buvo našta, yra vaisingi ir pamatysite jų poveikį jūsų bendrai gerovei. Nors negalite iš karto išspręsti visko, dėl ko jaučiatės nepatogiai, galite laisvai pasirinkti savo tempą, o pasitenkinimas kyla dėl kiekvienos problemos, kurią sprendžiate ir nukeliate į racionalų ir ne tokį chaotišką planą. Atrodo, kad jūs ruošiatės mokytis, o tai, kaip gyvenate savo kasdienį gyvenimą, priklauso tik nuo jūsų.

Fiziologija ir kūnas

Pavasario mėnesiai sukelia didelį spaudimą jūsų fiziologijai, nes reikia atlikti daugybę dalykų iš karto. Kai bandysite įsipareigoti visoms gyvenimo sritims, kurias reikia tam tikru momentu susitvarkyti, galite prarasti ryšį su savo kūnu ir jo tikraisiais poreikiais. Atkreipkite dėmesį į savo hormonų pusiausvyrą, gerkite pakankamai vandens ir venkite visų toksinių medžiagų, kurios gali iškreipti vaizdą ir dar labiau paskatinti jus bet kokio neigimo pavidalu. Plaučiams ir širdžiai reikia daug skysčių, o emocijoms valant, turėsite daugiau erdvės rinktis veiklą, kuri sugrąžins jėgas, kurių daugelis prarado per pastaruosius metus.

Mergelės vyro dvynių ir moters suderinamumas

Meilė ir Šeima

Kas žino, ką pasirinksite veikti iki 2021 m. pabaigos? Ateitis atvira, meilės kontaktai gali įvykti netikėtai ir atnešti į jūsų gyvenimą daug džiaugsmo tada, kai to mažiausiai tikitės. Kadangi tiek daug naujų jėgų skuba rasti kelią į jūsų pasaulį, praeities chaosas turės būti išspręstas, kad nepraleistumėte naujų galimybių augti ir daryti pažangą ten, kur randamos tikros emocijos ir ryšiai. Jei jūsų pirminėje šeimoje paramos nerandate, ieškokite jos su savo partneriu arba žmogumi, kuris išklauso ir supranta jūsų poziciją.

Svarstyklės su vaikais ruošiasi daugiau dėmesio skirti savo atžaloms ir sukurti daugiau laimės savo gyvenime. Galimas šeimos papildymas, galbūt net netikėtai arba netikėtais būdais ir santykiais. Pasikliaukite draugyste ir bendravimu, kad išspręstumėte bet kokias emocines problemas, tačiau užuot racionalizuokite, leiskite širdžiai įsiklausyti į save, kai pasirenkate, ką daryti su santykiais, kurie jus slegia. Jūs negalite pakeisti kitų žmonių, bet galite atsiriboti nuo asmenų, kurie nežada ateities, kurios norite siekti.Darbas ir finansai

Finansinis stabilumas pagaliau gali būti pasiektas 2021 m., o tie, kurie turėjo problemų dėl pinigų, paskolų ir santaupų, turi galimybę sutvarkyti reikalus ir šį kartą ką nors padaryti kitaip. Laikykite kojas ant žemės, nepulkite į nepagrįstas išlaidas, kai tik turėsite galimybę, ir susitvarkykite su praeitimi prieš tęsdami neproduktyvią kilpą. Galite pakeisti savo profesines aplinkybes, pasukti į ką nors modernesnio ir kūrybiškesnio, o novatoriški ir laisvai samdomi sprendimai greičiausiai atneš jums naudos. Naujos technologijos ir lankstus darbo laikas gali būti gera idėja, tačiau tik suplanavus laiką ir nusistačius prioritetus.

Mergelė vyras ir žuvų moteris