2021 metų Skorpiono horoskopas

Kasmetinis Skorpiono horoskopas 2021 m x

Dvasia:Išlaisvinkite, prisiminkite, tikslus, kantrybę.
Spalva:Tiriano violetinė.
Lankytinos vietos po pandemijos:Jordanija, Naujoji Zelandija, Marokas.
Ką reikia išmokti:Slidinėjimas, sodininkystė, Kama Sutra.gruodžio zodiako ženklas

Bendras jausmas

Šie metai Skorpionų pasauliui nėra labai sėkmingi, nes santykius skatina Uranas, nukritęs jūsų septintajame name, o Marsas, kuris kenkia, netrukus prisijungs, kai tik prasidės sausis. Nebebus vietos maišytis su asmenine laisve, nuosavybės ryšiais ir pavydu, o 2021 m. norisi juos visus palikti. Paslaptys netrukus bus atskleistos, o tai, kas buvo gerai paslėpta praeityje, linkusi išsiveržti . Informacija ateis, kai to nesitiki ir kai nesijausi pasiruošęs susidoroti.

Laimei, esate energingi ir turite tai, ko reikia, kad galėtumėte tvarkyti reikalus, kurie pasiekė savo pabaigą, posūkius ir pertraukas, kurių jau kurį laiką reikėjo. Pasenusios energijos nebepateks, ir jūs galite nuspręsti leistis į paskutinės minutės nuotykius, persistengti, pakeisti kursą ir pasirinkti naują profesiją, partnerį ar namus. Įpusėjus dideliems pokyčiams, jūs patirsite pasitenkinimą ir džiaugsmą, kaip ir visi Skorpionai, ir niekas jums netrukdys, kai išbandysite vandenis ir pamatysite, kad jums saugu daryti tai, ko reikia, kad padarytumėte save laimingą.

Didžiausi iššūkiai

Pasikartojantys ir išsamūs Saturno ir Urano kvadratai yra giliai jaučiami per jūsų septintąjį ir ketvirtąjį namą, o tai sukelia emocines audras, kurias nėra lengva suvaldyti. Jie rodo kovą tarp jūsų namų saugumo ir jūsų noro sulaužyti modelį ir pakeisti kažką tokio drastiško, kad nesate tikri, ar turite tam įgūdžių ar drąsos. Tikėjimas ir jūsų protas yra iššūkis. Likite aktyvūs ir judėkite, kad jūsų fiziologija būtų pakankamai stipri, kad ateityje atsirastų palanki platforma. Sutvarkykite savo kūną ir aplinkybės neišsisuks nekontroliuojamos taip intensyviai, kaip paprastai.

Didžiausi apdovanojimai

Rudens mėnesiai atneša daugiau ramybės, kai darbus reikėtų atidėti pakankamai ilgam, kad atsirastų vietos asmeniniams reikalams. Jūsų instinkto palaikymas dar stipresnis nei įprastai, o tikėjimas savimi augs per metų pradžioje kylančius iššūkius. Vienatvės akimirkos turėtų būti brangios. Meditacija ir dvasinis darbas gali atnešti jums stebuklus, kai paleisite visą savo atviro proto potencialą.

Fiziologija ir kūnas

Pirmasis šių metų pusmetis iššūkis jūsų fiziologijai ir įneš daug įtampos jūsų lėkštėje. Klausykitės savo kūno, medituokite ir, kai tik galite, atsipalaiduokite. Spazmai paveiks jūsų imuninę sistemą ir gali sukelti atsaką į mūšį ir sukelti inkstų ar kepenų problemų, jei agresija nebus naudojama konstruktyviai. Išsivadavimo procesas, kurį dabar išgyvenate, yra susijęs su jūsų centrine nervų sistema ir reikalauja laiko bei kantrybės, kurios jums kartais gali pritrūkti. Birželio pabaigą geriausia leisti poilsiui, kad išvengtumėte spaudimo, kurį darbo rutina daro jūsų psichologinei ir fizinei realybei.

koks yra žuvų vyras

Meilė ir Šeima

Nors esate pakankamai energingas, kad galėtumėte kovoti dėl daugybės profesinių tikslų, jūsų emocinis pasaulis metų pradžioje nėra toks geras. Neskubėkite ir suteikite sau bei kitiems erdvės sukurti tinkamus atstumus ir išvengti įsikišimo į jūsų sprendimus ir įsitikinimus. Klaidingi moraliniai imperatyvai trukdo, o nesąžiningumas gali šokiruoti arba išstumti jus per ribą, jei intymiuose santykiuose trūksta pasitikėjimo. Užuot kreipęsi į destruktyvų pavydą, išlikite konstruktyvūs su savimi ir kiekviename žingsnyje nepamirškite savo vertės. Jei kažkas nepavyksta, galbūt tiesiog reikia žengti žingsnį toliau ir rasti kontaktus, kurie priverstų nusišypsoti.

Apsaugokite save nuo manipuliacijų ir bet kokio emocinio šantažo. Jūsų santykiuose turi būti įvesta tvarka, o šeima turėtų būti palaikomasis pagrindas viskam, kas auga romantikos srityje. Nenusileiskite ir per daug nesileiskite į kompromisus, nes galite išsiveržti į laisvę, pavargę nuo per daug apribojimų, kurie pastaruoju metu suteršė jūsų pasaulį. Suteikite sau erdvės kvėpuoti ir praleiskite pakankamai laiko vienam, kad atsigautumėte, pasikrautumėte ir metaboliztumėte jausmus, kylančius iš kasdienių kontaktų.Darbas ir finansai

Tai sunkūs, bet konstruktyvūs metai privačioms ir šeimos įmonėms, o būti sau viršininku šiuo metu skamba kaip gera idėja. Kadangi bendradarbiavimas ir partnerystė gali jus sujaudinti, visada turėkite planą B, apie kurį žinote tik jūs ir turite tai, ko reikia, kad įsipareigotumėte vienas. Užmojai nuves jus toli, kaip ir sunkus darbas, tik skirkite laiko, reikalingo emociniam dūzgimui kiekvieno pasirinkimo fone apdoroti. Svarbūs projektai bus baigti, o ilgalaikiai įsipareigojimai pagaliau gali jus išlaisvinti su didelėmis premijomis. Jei matote neteisybę ir nesijaučiate vertinami, tai laikas atsistoti už save arba pasitraukti nuo aplinkos, kuri nebesijaučia teisinga. Darykite tai, kas jums patinka, ir kūrybinis procesas padaugins jūsų viduje nešiojamą energiją ir meilę, nes instinktai duoda nurodymus, kaip įveikti bet kokius iššūkius.