2021 metų horoskopas žuvims

Metinis Žuvų horoskopas 2021 m x

Dvasia:Pasitikėjimas, burės, saugumas, fonas.
Spalva:Baltas.
Lankytinos vietos po pandemijos:Papua Naujoji Gvinėja, Velykų sala, Jungtinė Karalystė.
Ką reikia išmokti:Sinchroninis plaukimas, Homeopatija, grafinis dizainas.Bendras jausmas

Žuvų gyvenime 2021 m. yra kažkas panašaus į 2022 m. ir to, ko galima tikėtis ateityje. Už sunkaus darbo ir struktūrų, normų ir sistemų, kurių iki šiol gerbėte, slypi daug pažadų. Jūsų Saulės pakaitinis valdovas Jupiteris ne tik juda į Neptūno išaukštinimo ženklą, bet ir gegužę pasieks Žuvų ženklą ir ten išliks iki liepos pabaigos. Vidinis balsas šaukia, misijos jausmas yra vietoje, bet dar reikia laiko išsivaduoti iš praeities ryšių ir emocijų, kurias paliko traumos ar tamsios jūsų pasaulio vietos.

Galima tikėtis visokių išsiskyrimų, ypač per pirmuosius porą metų mėnesių, bet dabar viskas yra lengviau, kai prisimenate, kad yra tikslo jausmas, kuriuo galite pasikliauti. Tai metai, kai klestėjimas ateina iš kitų paramos, tavo protėvių, žmonių iš šešėlio ir tų, kurie niekada neatskleidžia savo tapatybės. Vaizdas gali likti neaiškus ir galimas idealizmas, taip pat idėjos, atitraukiančios jus nuo realybės į alternatyvius pasaulius, kurie sukasi nevaldomi. Ypatingą dėmesį skirkite savo kūnui, įžeminimui ir vartojamam maistui, kad galėtumėte palaikyti ryšį su dalykais, kurie yra valdomi ir malonūs materialioje plotmėje.

Didžiausi iššūkiai

Vasaros pabaiga atneša nusivylimų ir daug streso dėl santykių, kurie pablogėja. Tai laikas, kai aukšta žemė problemos neišspręs, o jums tikrai reikia tvarkos ir gebėjimo pamatyti jau nusistovėjusią pusiausvyrą tokią, kokia ji yra. Realūs vaizdai tikrinami rudens mėnesiais iki gruodžio, todėl jūsų protas intensyviai aktyvinamas ir atitolinamas nuo jūsų tikrųjų sugebėjimų ir realaus pasaulio. Laikykite kojas ant žemės, rūpinkitės finansiniu saugumu ir išlikite tvirti struktūrose, kurios suteikia ramybės jausmą, jei pakeliui užklumpa egzistencinės baimės.

Didžiausi apdovanojimai

Naudingos energijos šviečia jums, kad ir kaip būtų įtemptos išorinės aplinkybės. Tinkamas metas paleisti praeities traumą, susitvarkyti su giliu nusivylimu ir neigiamais įsitikinimais privedusius dalykus ir sutelkti dėmesį į talentus, kurie leidžia jums suklestėti. Nors laikai nebus lengvi, o pasaulio lūkesčiai vis dar turi daug pakelti, jūs išgyvensite bet kokį išbandymą, pasiruošę išspręsti emocinę aplinką, dėl kurios jūs čia pirmiausia.

Fiziologija ir kūnas

Atkreipkite dėmesį į bendrą kraujo balansą, valgykite daržoves, kuriose gausu geležies, ir praleiskite pakankamai laiko bendraujant su gamta, kad padidėtų deguonies tiekimas. Jums reikia gilių miškų, gilaus kvėpavimo, laiko praleisto toli nuo didelių miestų ir didelių žmonių grupių. Laikykitės atokiau nuo vaistų, kurie nėra gerai ištirti, taip pat alternatyvių sprendimų, kurie yra šešėliai ir gali atskleisti dalykus, kurių dar nesate pasirengę įsipareigoti. Tai, kas nėra sprendžiama ir nematoma su visomis emocinėmis žinutėmis, augs, ir tai gali padėti skleisti sąlygas, kurios turi psichosomatinį pagrindą, jei į jas nekreipsite dėmesio. Išlaikykite pusiausvyrą, gerkite daug vandens ir atlikite gilų energingą darbą, kad pasiektumėte bet kokios problemos, kuri gali kilti, esmę.

Meilė ir Šeima

Tai sveikimo metas, kuriam prireiks daug švelnumo, artimų kontaktų, supratimo ir vienatvės. Šeimos reikalai gali sukelti stresą, jei aplinkiniai žmonės per daug garsiai kovoja ar įtemptai kovoja, todėl norint išsaugoti jūsų ramybę, reikės nustatyti tam tikras ribas. Ištieskite pagalbos ranką, bet neverskite savęs duoti to, ko neturite pakankamai. Pasirūpinkite savo poreikiais prieš pradėdami rūpintis kažkieno paslaugomis ir nepamirškite atsakomybės, kurios turėtų būti gerbiamos bet kurioje sistemoje, kuriai priklausote.

Romantika ir meilė gali klestėti, bet tik tuo atveju, jei tarp jūsų ir kito žmogaus yra neginčijama lygybė. Pusiausvyra šiuo metu yra visko, kas sveika ir palaikoma, pagrindas, o pusiausvyrą išlaikyti bus sunku, ypač kai baigsis vasara ir kils glaudžių ryšių. Palaikykite ryšį, atidžiai klausykitės ir stenkitės per daug nesijaudinti dėl prieš jus stovinčio žmogaus. Jie yra tik žmonės, kaip ir jūs, ir durys tarp jūsų turi atsidaryti vienu metu, kad energijos tekėtų į abi puses.Darbas ir finansai

Pavasario ir vasaros mėnesių pabaiga gali akimirksniu atnešti gerovę, tačiau pernelyg didelės išlaidos gali tapti rimta problema, jei nesate atsargūs. Pagalvokite apie ateitį ir planuokite į priekį. Laikytis trumpalaikių sprendimų, rizikos ir investicijų ne visą darbo dieną nėra geriausias pasirinkimas. Jums reikia struktūros, draudimo, dokumentų, kuriuos reikia pasirašyti ir užantspauduoti, o ne leisti informacijai sklandyti ore. Tai taip pat puikus laikas profesiniam augimui, mokymuisi, naujiems kursams ir egzaminams, taip pat užsienio kalbų mokėjimui, kad atitiktų rinkos, kurioje dirbate, standartus. Mąstykite už rėmų ribų ir nebijokite diegti modernių sprendimų žemi jūsų lūkesčiai ir jūsų pagrindas tvirtas.