2020 metų Vandenio horoskopas

Kasmetinis Vandenio horoskopas 2020 m x

Dvasia:Uždaras, skyrius, planavimas, bendrumas.
Spalva:Telemagenta.
Lankytinos vietos:Austrija, Florida, Naujoji Zelandija.
Ką reikia išmokti:Grafinis dizainas, atkaklus bendravimas, Taro skaitymas.Bendras jausmas

Kaip ir daugelis kitų, jūs esate pasirengę palikti kai kuriuos praeities dalykus visam laikui, bet ne be kelių žvilgsnių per petį ir bandymų pataisyti tai, kas sugedo. Statinis ir fiksuotas jūsų ženklo pobūdis netrukus taps akivaizdus, ​​ir jūs tikrai nebūsite tikri, ko tikėtis iš savęs. Vienatvė jums bus naudinga, kai būsite saugūs ir suteiksite laiko metabolizuoti energiją ir kasdienius santykius, vykstančius jūsų gyvenime. Suteikite sau laiko suprasti ir pajusti, kas jus stumia į priekį.

Kai tik prasidės 2020 m., viskas pasikeis ir pasikeis, bus naujos pradžios. Nors kai kurie iš jūsų gali laikytis savo naujųjų metų pažadų, labiau tikėtina, kad netikėtumo ir momentinio įkvėpimo elementas paskatins jus sausio viduryje padaryti posūkį. Metams bėgant visi kiti sprendimai kyla iš šio pagrindo, todėl turite būti dosnūs sau ir savo širdžiai, aiškiau suvokti visas ateities ribas.

Didžiausi iššūkiai

Šis pavasaris atneša daugybę klausimų ir nepasitikėjimo savimi akimirkų, kai nebūsi tikras, ar verta pasiduoti kolektyvinei nuomonei ir visuomenės įsitikinimui, ar vadovautis savo vidiniu balsu. Atminkite, kad daryti dalykus iš nepaisymo nėra geriausias jūsų pasirinkimas, bet nors tai nėra tokia progresyvi ir brandi, kaip turėtų būti, tai gali būti geras būdas išlaisvinti įtampą ir padaryti ką nors produktyvaus. procesas. Didžiausias šių metų iššūkis – nepraryti savo emocijų bandant įsilieti. Akivaizdu, kad tai ne jūsų vaidmuo pasaulyje.

Didžiausi apdovanojimai

Atsiras naujas stabilumo supratimas, net kai jūsų mintyse įvyks neįtikėtinai jaudinantys pokyčiai, ir jūs netrukus išsivaduosite iš dilemų, kurios jau kurį laiką sukosi jūsų galvoje. Tai, ką manėte praleistomis galimybėmis, gali pasirodyti dalykais, kurių jums niekada iš tikrųjų nereikėjo, o vidinė ramybė, kurią pasieksite priimdami, šiuo metu negali būti lyginama su jokia kita sėkme. Tai meilės, kūrybiškumo ir motyvacijos metas, kai santykiai gali suteikti jums sparnus skraidyti ir sustiprinti kūrybinę galią. Būkite įkvėpti ir mylėkite, jei ne su kitu žmogumi, tai su savimi.

Fiziologija ir kūnas

Kovas ir gruodis yra du priešingi silpnumo taškai ateinančiais metais, vienas iš jų parodo, kaip gerai jūsų imunitetas gali susidoroti su realiame pasaulyje, o kitas primena apie stuburą, kurio reikia norint stovėti aukštai. Galimas karščiavimas ir uždegimai, todėl turėtumėte pailsėti tiek laiko, kiek reikia, kol pasveiksite. Nesistenkite per daug skubinti proceso, nes galite pabloginti situaciją. Iki metų pabaigos jūsų fiziologija arba pasiduos stresui, arba atpažins įprastą rutiną ir kasdienę palaikymą, todėl visa jūsų gyvenimo kokybė pakils ant kito laiptelio.

Meilė ir Šeima

Naujos pradžios ir romanai tuoj nušvies Vandenio atstovų kelią. Ieškant įkvėpimo, užmegs intymūs kontaktai, o vieniši ir ieškantys naujos meilės turės progą patirti ypatingą nuotykį. Tai laikas, kai dviejų žmonių sąjunga turi susilpnėti iki draugystės ir išlaisvinančio dialogo, kad ji būtų suvokiama kaip rimta, nešanti potencialą ateičiai. Jei jaučiatės įstrigę dabartiniuose santykiuose, tai gali būti tie metai, kai pajusite stiprų norą paleisti ir išsivaduoti iš jo ryšių.

Jūsų meilės asmeninei laisvei intensyvumas gali smarkiai pakeisti jūsų šeimą ir dalykus, kuriuos kurį laiką kūrėte. Tie, kurie išvyksta, gali grįžti tik tam, kad įsitikintų, ar sprendimas išvykti buvo pagrįstas. Stenkitės per daug nejudėti pirmyn ir atgal, jei tai žeidžia kažkieno jausmus ir atima jūsų energiją. Jaunimas ir vaikai praskaidrins jūsų dienas, o šeima šiuo metu vaidina svarbią bet kokio sprendimo dalį. Vis dėlto turėtumėte saugoti savo ribas priimdami asmeninius sprendimus ir konkrečius raginimus, kuriuos turite priimti, kad maitintumėte savo širdį drąsa ir džiaugsmu.Darbas ir finansai

Pirmasis pusmetis tarsi žada solidžius planus, vedančius į tikslą, tačiau liepą įvykęs posūkis gali atimti saugumo jausmą ir žemę po kojomis. Užuot vertinę tai kaip neteisybę ar kliūtį, nuo kurios reikia bėgti, susidurkite su savo šešėliais ir supraskite, ką dar reikia padaryti, kad struktūra būtų sukurta. Galimybė siekti profesinės pažangos yra skirta, tačiau tik tuo atveju, jei esate pakankamai kuklus ir pasirengęs sužinoti apie istoriją ir praeities metodus. Jie turi būti išaugę natūraliu tempu, užuot bandę praleisti žingsnius, kurie būtini norint visiškai suprasti.