2017 metų Jaučio horoskopas

Kasmetinis Jaučio horoskopas 2017 m x

Dvasia:Idealizmas, meilė, apsauga, gyvenimas.
Spalva:Tamsiai Rožinė.
Lankytinos vietos:Havajai, Italija, Naujoji Zelandija.
Ką reikia išmokti:Svajonių analizė, tapyba akvarele, nardymas.Bendras jausmas

Šie metai prasidės išsilaisvinimo ir meilės jausmu, suteiksiantį stiprų impulsą įgyvendinti savo troškimus ir sukurti idealistinę aplinką, kurioje visada norėjote būti. Draugystė suklestės, o kai kurie netgi gali pakrypti į romantiškus ryšius, ryšius, kurie trunka visą gyvenimą, arba platoniškos meilės, kurių, atrodo, negalite nuleisti į Žemę. Jau sausio pabaigoje tikimasi keistų virpesių ir viskas išsisuks, keis tempą, pajudės priešinga linkme nei norisi, o kovo mėnesį baigsis Venera retrogradiniu judėjimu. Pavasaris bus pažymėtas poreikiu grįžti, atlikti visus nebaigtus reikalus, ypač emocinio gyvenimo ir partnerystės srityse. Skolas teks grąžinti, o pinigai neateis įprastais būdais, tačiau tai tik pagerins jūsų apetitą ir išlaisvins jus nuo to, kaip esate įpratę.

Artėjant rudeniui įdėtos pastangos ir pasirinktas kuklumas nušvies kelią ir padės sukurti tvirtą pagrindą naujiems santykiams. Dar kurį laiką tikėkite, nes Jupiteris spalį įžengs į Skorpiono ženklą, ryškiai spindėdamas jūsų septintajame name ir atnešdamas į jūsų gyvenimą dideles meiles, santuoką, produktyvią partnerystę ir santykius su optimistiškais, linksmais, išsilavinusiais žmonėmis.

Didžiausi iššūkiai

Jūsų tikėjimas bus išbandytas tol, kol Jupiteris bus jūsų šeštajame name ir Svarstyklių ženkle, ir nors tai gali atnešti tam tikros naudos jūsų sveikatai ir darbo rutinai, bus sunku rasti tinkamą kryptį, į kurią susitelkti. atneša daug emocinių iššūkių, jautrumo ir abejonių dėl įsitikinimų. Dažnai keiskite požiūrį, ieškokite atsakymų pas žmones, turinčius kitokį požiūrį, ir būkite atviri kelionėms, naujiems mokymams ir viskam, kas suteikia jūsų gyvenimui tikslo.

Didžiausi apdovanojimai

Ruduo atneša palaiminimų jūsų santykių sričiai, padarydamas viską šviesesniu ir perspektyvesniu, nei buvo kurį laiką. Mėgaukitės posūkiais į gerąją pusę, pokyčiais, kurie veda prie visko, apie ką kada nors svajojote, ir atraskite, kas iš tikrųjų kalba jūsų širdžiai.

Fiziologija ir kūnas

Nors Jupiteris jūsų šeštajame name kalba apie apsaugą ir jos teigiamą poveikį jūsų kūnui, jis taip pat gali kalbėti apie problemas, kurių jūs laiku neišsprendėte, ir auga vis didesnės. Nereikėtų pamiršti signalų, kuriuos gaunate iš savo fiziologijos, ypač kai kalbama apie hormoninius pokyčius ir bendrą pusiausvyrą. Stenkitės nepersivalgyti ir nepersistengti to, kas atrodo netinkama, net jei jūsų savidestruktyvios ambicijos ims viršų. Kiek galite, venkite narkotikų, alkoholio ir nikotino, nes jūsų pasaulis ir jūsų psichinė būsena gali būti sugadinti dėl jų poveikio ateinančius mėnesius. Iki gruodžio pabaigos turėtumėte būti pasirengę susidoroti su lėtinėmis ligomis ir viskuo, ko negalėjote išspręsti daugelį metų. Būkite kantrūs ir pakankamai pailsėkite, kad jūsų protas ir kūnas būtų švarūs ir be toksinų bei streso.

Meilė ir Šeima

Nors visus šiuos metus būsite nukreipti į emocines problemas, tik rudenį turėsite galimybę jas iš tikrųjų išspręsti. Tikrinant savo motyvus, moralę ir gyvenimo kryptį bus beveik neįmanoma rasti teisingo veikimo būdo. Turite rasti tikslą kiekvienam savo santykiui. Pasinaudokite rugpjūtį ir rugsėjį, kad bendrautumėte su šeimos nariais ir tais, kurie jums prie širdies, apie skaudžius išgyvenimus ir problemas, kurias nustūmėte į šalį, kai nebuvote pasiruošę spręsti. Nors pavasaris jus įkvėps ir primins apie gyvybės ir meilės žydėjimą, to nepakaks materializuoti savo troškimus ir tikslus per tvirtus ryšius ir nuolatinius meilės jausmus. Darykite viską, ką galite, kad galėtumėte mėgautis kiekviena savo grožio sekunde, ir laukite spalio vidurio, kad pradėtumėte naujus emocinius nuotykius, susituoktumėte ar pakeistumėte savo romantišką gyvenimą.

Darbas ir finansai

Tai vieni iš tų metų, kai būsite beprotiškai palaikomi visose jūsų profesinėse pastangose, kol jos atneš pakankamai žinių ir įgytų žinių. Nors pavasaris yra skirtas taisymui ir visiems reikalams, kurie nebuvo atlikti iš pirmo karto, jau balandį pamatysite savo sunkaus darbo produktus ir naudą dėl įdėtos energijos. Dvejonės šiuo metu yra sveika ir kalba apie jūsų geresnį sprendimą, todėl nepasiduokite vidiniams mūšiams, bandydami būti racionalūs, o ne vadovautis savo nuojauta. Kai įsiklausysite į savo pojūčius ir pradėsite spręsti problemas, nukreiptas į jūsų tikruosius tikslus, turėsite galimybę užmegzti produktyvią partnerystę ir geriausiu įmanomu būdu įgyvendinti savo žinias.