2017 metų Svarstyklių horoskopas

Kasmetinis Svarstyklių horoskopas 2017 m x

Dvasia:Mokymas, kelionės, plotis, atstumai.
Spalva:Violetinė.
Lankytinos vietos:Florida, Ispanija, Indonezija.
Ką reikia išmokti:Šaudymas iš lanko, filosofija, vizualizacijos metodai.Bendras jausmas

Jupiteriui keliaujant toli per jūsų ženklą, tai metai, kai jūsų perspektyvos pasikeis, atgaus optimizmą ir tikėjimą ir išmokys jus pažinti gyvenimo reliatyvumą. Retrogradinis Veneros judėjimas sutaps su Jupiterio judėjimu atgal, o tai daugelį Svarstyklių atstovų pavers šešėliniais personažais, amoralia veikla ir slaptais santykiais, kuriems gali trūkti kito tikslo, nei įkvėpti ir užpildyti jūsų širdį džiaugsmu.

Nebūkite per griežti sau, nes tai gali būti tinkamas metas išplėsti savo įsitikinimus ir suvokti, kad tikra meilė reikalinga. Tik būtinai išspręskite visas neaiškias problemas ir veiklą iki spalio mėn., nes būtent tada reikia atsipirkti. Jūsų energija gali išsibarstyti, tačiau jausitės optimistiškai žvelgdami į savo galimybes. Būkite atsargūs, kai artėja ruduo, ypač po gimtadienio, nes šiuo metu aplinkybės gali pasikeisti, sėkmė gali jus palikti ir jums reikės tvirto pagrindo, kad tikrai pasisektumėte.

Didžiausi iššūkiai

Nors retrogradiniai Veneros judesiai jums visada yra iššūkis, tai pavasaris, kai laukiama daug romantiškų situacijų ir jūs to nepadarysite taip blogai, kaip galėtų kažkas kitas. Tačiau spalis yra energijos ir iniciatyvos išbandymas, o jūsų neišspręstos pykčio problemos gali atnešti daug problemų su artimais žmonėmis, šeima ar sutuoktiniu. Tai gali būti lengviau įveikti tinkamai mankštinantis ir bendraujant su gamta.

Didžiausi apdovanojimai

Įsimylėjimas yra atlygis savaime ir, nors aplinkybės gali būti šiek tiek niūrios, turėsite galimybę jaustis, būti branginami ir mylimi. Neišmeskite galimybės atverti savo širdį dėl kokių nors priežasčių ir leiskite sau skristi, jei tik trumpam.

Fiziologija ir kūnas

Daugelis Svarstyklių priaugs kelis kilogramus su Jupiteriu savo pirmuosiuose namuose, tačiau tai neprivers jūsų jaustis taip blogai, kaip manote. Šių metų pradžia yra tinkamas metas pasitikrinti savo hormonų būklę ir atkreipti dėmesį į toksines medžiagas, kurios gali kelti grėsmę jūsų sistemai. Jums bus sunku metabolizuoti patirtį ir tai gali sukelti fizinių skrandžio ir kepenų problemų, todėl būkite praktiškas ir venkite toksinių medžiagų, kurios gali pakenkti jūsų kūnui ir dvasiai. Skydliaukės funkcijos problemos gali iškilti dėl per daug ištartų žodžių vos prasidėjus šiems metams. Stenkitės suvaldyti savo liežuvį ir mintis, išsivaduoti nuo įžeidžiančių frazių ir neužtemdyti emocijų. Užmaršumas ir prisiminimų praradimas kai kuriems iš jūsų paprastai tampa įprasta būsena, tačiau tai neturėtų jaudintis, jei tai neprailgs iki metų pabaigos.

Meilė ir Šeima

Kalbant apie romantikos ir meilės reikalus, tai metai, kurie prasideda stumtelėjimu atgal. Tai ne tik reiškia, kad elgsitės taip, lyg niekada nieko nepasimokytumėte iš savo praeities klaidų, bet taip pat tikėtina, kad užsiimsite panašia veikla ir su partneriais, su kuriais seniai manėte, kad baigėte reikalus. Kol Venera ir Jupiteris kartu juda atgaline kryptimi, kovo mėnesį ir pirmosiomis balandžio dienomis slaptas elgesys yra beveik neišvengiamas, taip pat idealizavimas ir neįmanomų emocinių tikslų vaikymasis. Žinokite, kad meilė ir grožis visada yra paslėpti tiesoje, o tiesa visada yra graži. Kuo daugiau su juo kovosite, tuo labiau atitolsite nuo tikro pasitenkinimo ir malonumo. Šeima dažniausiai jus palaikys jūsų kelyje ir jausitės taip, lyg stiprus vėjas pūstų jūsų burėse pakankamai ilgai, kad galėtumėte atlikti svarbius darbus ir susitvarkyti jūsų širdies reikalus.

Darbas ir finansai

Pažanga bus savaime suprantama šiais metais, kol eisite asmeninės plėtros keliu. Stovėjimas vienoje vietoje nebus toleruojamas ilgai, o Visata padarys viską, ką gali, kad primintų jums apie kitą žingsnį, kurio turėtumėte imtis. Saturno Šaulio ženkle suteikiama galimybė ilgalaikiams įsipareigojimams ir planams turėtų būti išnaudota kuo geriau. Gerbkite savo apribojimus ir lėtai kurkite tvirtą pagrindą savo ateičiai, kad pasiektumėte norimus tikslus. Finansinė padėtis bus patenkinta, jei nepersistengsite ir neįsiskolinsite vien dėl to, kad nerealiai vertinate savo turtą. Laikykite bent vieną koją ant žemės ir pinigų pakaks jūsų pagrindiniams poreikiams patenkinti.