2017 metų Dvynių horoskopas

Kasmetinis Dvynių horoskopas 2017 m x

Dvasia:Religija, atsidavimas, planavimas, kantrybė.
Spalva:Ruda.
Lankytinos vietos:Kalifornijoje, Anglijoje, Tailande.
Ką reikia išmokti:Šachmatai, meditacijos metodai, origami.Bendras jausmas

2017 metų pradžia Dvyniams tikrai bus neįprasta, nes ji prasideda Merkurijui judant atgal. Ši keista energija lydės jus visus metus, tarsi ji būtų paženklinta savo pradžios būdo, ir daugelis dalykų atrodys atgal arba aukštyn kojomis. Sudrebėjus suvokimui ir šiek tiek miglotam racionaliam protui, jums bus sunku šviesti ryškioje šviesoje, kaip įprastai, o bendravimo problemos neišvengiamos.

Nors pavasaris paliks savo randus ir daugelis tuo metu prasidėjusių dalykų gali baigtis greičiau, nei manote, tačiau liepos mėnesį turėsite progą pasimėgauti savimi ir prisiminti grožį bei įkvėpimą, kurį nešiojatės savyje. Padarykite save gražią ir dirbkite su savo emociniu pasitenkinimu, užuot priėmę aplinkybes, kurios jūsų nedžiugina, kaip neišvengiamą. Kiekvieną būseną galima pakeisti į gerąją pusę, jei tik tiki, kad tai įmanoma. Per daug apribojimų, kuriuos nustato kiti žmonės, gali turėti įtakos jūsų fizinei būklei ir sukelti lėtinių problemų, su kuriomis niekada nesusidūrėte. Būkite atsargūs, ką įsileidžiate į savo vidinį draugų ratą.

Didžiausi iššūkiai

Balandžio pabaiga atneš jums problemų, nes jūsų ženklo valdovas pasisuka atgal ir Marsas įžengia į jūsų pirmuosius namus. Žodžiai, kuriuos sakote, bus per aštrūs ir jūs nepakankamai suvoksite savo vidinę būseną ir bendrą savijautą, kad pamatytumėte tiesą. Būdami nervingi, pikti ir prastai nusistatę ribas turėsite užduotį susitvarkyti ir sutelkti savo energiją į konstruktyvius klausimus, užuot kreipęsi į nepagrįstus konfliktus.

Didžiausi apdovanojimai

Vasara atneš daug nuostabių akimirkų. Susikurkite solidų planą liepos mėnesiui, keliaukite ir raskite laiko poilsiui. Kai tai padarysite, visi teigiami potyriai pradės plūsti link jūsų ir jūs sukursite galimybę mėgautis savimi ir praleisti laiką šokdami, dainuodami ir mylėdamiesi.

Fiziologija ir kūnas

Šių metų pradžia išbandys jūsų ribas su išoriniu pasauliu ir kartu su jomis jūsų imuninį atsaką į sutinkamus virusus. Kiti žmonės bus suvokiami kaip grėsmė jūsų fizinei gerovei ir jūsų energija pernelyg lengvai išsisklaidys, kol neturėsite nieko kito, kaip tik sustoti, atsigulti ir pailsėti. Praleiskite pakankamai laiko vienam, kad apimtumėte savo trapumą ir atsigautumėte iš socialinių kontaktų bei fizinio kontakto su kitais. Pavasaris atneš dar vieną jautrumo bangą, nes balandį Merkurijus pasisuks atgal ir paveiks jūsų gerklę bei reprodukcinius organus. Tai laikas, kai galima pasimėgauti nerūpestinga veikla, šokti ir smagiai praleisti laiką, išreiškiant savo vidinę asmenybę be baimės ir apribojimų. Vasaros pabaiga atneša žarnyno problemų ir primena apie nesugebėjimą metabolizuoti toksiško maisto ir toksiškų žmonių jūsų gyvenime.

Meilė ir Šeima

Jupiteriui judant per jūsų penktąjį namą, tai laikas, kai daugelis Dvynių atstovų pajus poreikį užsiimti smagia emocine veikla ir užmegs naujus atsitiktinius santykius, mėgaudamiesi kiekvienu žingsniu. Visą spalio mėnesį atsivers durys, kuriose galėsite apkabinti savo kūrybiškumą, praleisti laiką su jaunimu ir vaikais bei mėgautis kokybišku šeimos laiku su mylimais žmonėmis. Vasara gali atnešti jums naujų pažinčių, o vieniši Dvyniai įsimylės ir dar kartą pajus aistros liepsnas. Atverkite savo širdį naujoms emocijoms ir jus dar kartą nustebins gyvenimo grožis bei tarpusavio santykiai. Saturnas jūsų septintajame name yra iki gruodžio, ir tai nepadarys jų lengvų ir nerūpestingų, tačiau gali užsimegzti rimti santykiai, vedantys į santuoką ar partnerystę, o senas ir pasenęs dalykas baigsis su daug mažiau pastangų ir liūdesio. tu numatytum. Nebijokite daryti pakeitimų, apie kuriuos žinote, kad jie jums tinka, ir užuot per daug racionalizavęs, pakankamai pailsėkite, kad metabolizuotų visus emocinius išgyvenimus.

Darbas ir finansai

Šių metų pradžia bus svarbi norint nustatyti kryptį, kuria tikrai norėtumėte pasukti savo profesinį gyvenimą. Pasiklydimas ir domėjimasis aplinkiniais tik atims jūsų energiją ir nepadarys jūsų produktyvaus jokioje konkrečioje gyvenimo dalyje, kad ir kaip stengtumėtės. Norėdami iš tikrųjų patenkinti savo poreikius ir jaustis savimi pasitikintys bei gerai, turite pamatyti platesnį vaizdą, išbandyti daugybę dalykų ir, remdamiesi paprasta nuojauta, nustatyti, ar pagaliau radote savo pašaukimą. Turint tai omenyje, tampa aišku, kad balandis, rugpjūtis ir gruodis suteikia daug galimybių suabejoti savo praeities pasirinkimais ir pasukti į geresnę ir šviesesnę ateitį, kai susidorosi su padaryta skriauda.