Žuvys Ir Žuvys

Žuvų suderinamumas su žuvimis meilėje, gyvenime, sekse, bendraujant, draugystėje ir pasitikėjimu. Žuvys x

Žuvys ir žuvysSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Iš pirmo žvilgsnio dvi Žuvų ženklo atstovės gali tapti tobula pora, tačiau pasibraižę po paviršiumi galime pastebėti, kad joms tikrai sunku suartėti. Jų seksualinis gyvenimas gali būti stebuklingas, tačiau daugeliu atvejų jie net nepasieks fizinio kontakto, todėl jų santykiai yra beprasmiški platoniški. Tai ne iniciatyvos stokos pasekmė, o jų pačių poreikis išlikti emocinio tobulumo burbule ir baimė susprogdinti šį burbulą užmezgant fizinius santykius, kuriems reikia spręsti fizinius trūkumus.Kai jie užmezga fizinius santykius, jie abu gali būti pernelyg atsargūs pasirinkdami seksualinę veiklą, kurią pasiūlys vienas kitam. Jų santykiai gali keistai slopinti juos abu, nes gali kilti nerealių lūkesčių ir baimės būti nuviltam. Laimei, jų kintanti prigimtis daugeliu atvejų leis jiems progresuoti ir pakankamai prisitaikyti bei keisti seksualinį gyvenimą. Kai jie tai padarys, jie suras tikslią švelnumo ir seksualinės laisvės kiekį, kurio jiems reikia, ir supras vienas kito poreikius prieš kalbėdami.

mergelė patinas ir vėžiu patelė

75 %

Žuvys ir žuvysPasitikėk

Pasitikėjimas yra labai sunki tema, kai dvi Žuvų ženklo atstovės užmezga romantiškus santykius. Pagrindinė jų problema yra ta, kad jie per gerai vienas kitą pažįsta. Jie abu gali atpažinti savo nestabilią ir nepatikimą savo partnerio prigimtį, todėl, užuot stiprinę pasitikėjimą ir pakeitę juos į gerąją pusę, jie lengvai pateks į bandymų būti sąžiningi ir nesąžiningi ratą, nereikalaujant jų niūrios prigimties. pasikeisti. Geriausias būdas jiems sukurti saugią ir pasitikėjimo kupiną atmosferą yra daug prasmingo bendravimo, kuris jiems paprastai atrodo pasenęs.

penkiasdešimt %

Žuvys ir žuvysBendravimas ir intelektas

Žuvys yra Merkurijaus kritimo ženklas ir šie asmenys dažnai bus per daug užsidarę arba pasimetę, kad galėtų gerai bendrauti. Nors jie dalinsis vieni su kitais savo svajonėmis ir tikriausiai įvairiapusiškai įkvėps vienas kitą, jiems bus sunku diskutuoti apie vykstančius gyvenimo dalykus. Jie abu turės savo įvaizdį, ką svarbu, kad jų partneris apie juos žinotų. Gerai, kad jie turės tokį stiprų jausmą vienas kito atžvilgiu, nes tikriausiai jie niekada nesusitiktų, jei tarp jų nebūtų emocinio ryšio.

Jie turės polinkį nepajudėti nuo tam tikro taško, abu intensyviai susitelkę į meilės idėją, o ne į realią veiklą. Tai lengvai nuves juos į vietą, kur iš tikrųjų nėra daugiau apie ką dalintis ir kalbėtis, ypač jei jie nesiskiria toje pačioje draugų grupėje arba neturi kitos veiklos, kurią galėtų aptarti kasdien. Jei jie gyvens atskirus gyvenimus, jie gali užmegzti santykius, kuriuose jie tiesiog nepažįsta vienas kito ir trokšta artumo su kuo nors kitu.

60 %

Žuvys ir žuvysEmocijos

Žuvys yra ženklas, išaukštinantis Venerą, meilės planetą. Venera ne tik valdo Svarstyklių ženklą, kalbėdama apie mūsų santykius, bet taip pat yra Jaučio valdovė ir reprezentuoja fizinius malonumus bei fizinio kūno pasitenkinimą. Žuvų ženklas turi didelę atsakomybę išaukštinti planetą, kuri yra susijusi su visomis meilės santykių pusėmis. Emocinis kontaktas tarp dviejų partnerių Žuvys pasireikš retai, nes abu partneriai ieško žmogaus, kuriam reikia įkvėpimo, o jiems to nereikia iš savo partnerio.

Kai jie įsimyli, tai yra pasakų romanas, o jų emocinis kontaktas yra tai, ko negali pasiekti joks kitas ženklas. Du iš Veneros išaukštinimo atstovų tuose pačiuose santykiuose yra padauginta meilės. Jų švelnumas ir tai, kaip jie puoselėja emocijas vienas kito atžvilgiu, bus tikras įkvėpimas visiems aplinkiniams. Nėra geresnio partnerio, kuris suprastų Žuvų partnerio emocinę prigimtį, nei kitos Žuvys. Jų kintanti kokybė atsiskleis per emocinius pokyčius ir akivaizdų nenuoseklumą, tačiau iš tikrųjų jie tiksliai žinos, kada skirtis ir kada būti kartu, kad jų meilė išliktų jaudinanti ir graži.

99 %

Žuvys ir žuvysVertybės

Kai jų ženklas išaukština Venerą, sunku kalbėti apie jų vertybes, kol jie yra santykiuose. Jie abu vertins talentą, gebėjimą išlikti ištikimam ir lankstumą, kurį kažkas turi išoriniame pasaulyje. Tačiau du partneriai Žuvys gali suprasti, kad būdami kartu, jų vertybės skiriasi. Problema yra ta, kad jie yra per daug panašūs ir vien egzistuodami pažadins vienas kito trūkumus. Tai sukels nesusipratimų ir abiejų partnerių įsitikinimų, kad jie nevertina tų pačių dalykų. Ne todėl, kad jų vertybės labai skiriasi, o todėl, kad jų prioritetai gali skirtis.80 %

Žuvys ir žuvysBendra veikla

Jiems tikrai bus labai smagu. Dviems partneriams Žuvys niekada negali būti nuobodu. Jų santykiai teiks pasitenkinimą visais pojūčiais, vienas kito glėbyje jie praleis daug romantiškų naktų ir įdomių dienų. Tai yra, jei jiems kada nors pavyks susitikti. Nors vienas iš jų gali pasirodyti sutartu laiku, kitas pasiklys, praleis posūkį arba pasirodys ankstesniame susitikimo taške. Kai jiems pagaliau pavyks rasti vienas kitą, daug valandų vėluodami, jie gali pajudėti priešingomis kryptimis ir to nežinoti dėl to, kad iš pradžių nesikalbėjo. Apskritai jų bendra veikla labai priklauso nuo fizinio kontakto, nes jei jį turi, bent jau galėtų susikibti už rankų, kad nepasiklystų.

75 %

Santrauka

Du partneriai Žuvys turės problemų pasitikėdami vienas kitu. Jų permaininga prigimtis visą laiką keis santykius, ir tik jei jie dalinsis pakankamai meile, jie gali susitvarkyti su pokyčiais ir likti kartu. Daugeliu atvejų jie neįsimylės dėl vidinio poreikio įkvėpti partnerį ir padėti jam augti. Jiems to nereikia vienas kitam, nes jie jau įkvepia save. Kai tarp jų nutinka romantiška meilė, jie gali turėti tikrą pasaką, su vienaragiais, vaivorykštėmis ir amžina meile.

vyras avinas ir moteris skorpionas

73 %