Dvyniai Ir Žuvys

Dvynių suderinamumas su Žuvimis meilės, gyvenimo, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Dvyniai x

Dvyniai ir ŽuvysSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Gerai, kad Dvynių požiūris į seksą yra labai kūrybiškas, kitaip jiems tikrai bus sunku užmegzti bet kokį intymų ryšį su Žuvimis. Juos gali patraukti vienas prie kito dėl to, kad juos valdo Merkurijus ir Jupiteris – tos pačios planetos, kurios valdo savo priešingus ženklus. Vis dėlto yra didelė tikimybė, kad jie net nepripažins vienas kito kaip seksualių būtybių arba laikysis atstumo vienas nuo kito, jei tai pripažins.Dvyniai turi daug kūrybinio potencialo, bet ne visai ieško savo vienintelės tikros meilės, kad galėtų pasimylėti. Kita vertus, Žuvys išaukština Venerą ir nori pasimylėti tik su savo gyvenimo meile, nebent per daug kartų buvo nusivylusios. Jei po šių daugybės nusivylimų jie susitiks, Dvyniams Žuvys atrodys nelabai patrauklios, nes jie nebeturės vaikiškos energijos ar žavesio.

Jei manoma, kad jų seksualinis gyvenimas yra funkcionalus, jie abu turės rasti būdą, kaip būti šiek tiek labiau pagrįsti, nei yra įprastai. Dvyniai turės suvokti tiesą, slypinčią už savo emocinės prigimties, ir pasiduoti tikram intymumui, o Žuvys turės susitaikyti su savo partnerio skirtumais, o ne ieškoti sielos draugo su iš anksto apibrėžtomis savybėmis.

penkiolika proc.

Dvyniai ir ŽuvysPasitikėk

Pasitikėjimas jau yra silpnoji vieta beveik visuose šių dviejų santykių santykiuose, o kai jie susiburs, yra tikimybė, kad jie net neįsivaizduos, kaip sukurti tarpusavio pasitikėjimą. Jie visiškai skirtingai sprendžia emocinius santykius ir problemas, susijusias su savęs įvaizdžiu, ir jie sugalvos daugybę skirtingų būdų, kaip sulenkti tiesą būdami kartu. Deja, kai kuris nors iš jų meluoja, jiems nepasiseks. Dvyniai yra per daug protingi, kad jiems meluotų jų partneris Žuvys, o Žuvys per gerai jaučia savo Dvynių partnerio būseną, kad nesuvoktų, kada jie sako ne tiesą. Iš esmės jie abu pasineria į vienas kito nesąmonę ir mato vienas kitą taip, kaip nė vienas nežiūri į save.

vienas %

Dvyniai ir ŽuvysBendravimas ir intelektas

Jie visada gali pasidalyti viena ar dviem pasakomis ir smagiai praleisti laiką, kai jie išeina. Jie juoksis kartu, tačiau tai keistas ryšys su tikro bendravimo trūkumu. Dvyniai gali nuspręsti pajuokauti, o Žuvys juoksis tikrai apie tai nesusimąstydamos. Tada Žuvys ką nors pasakys, norėdamos išdurti savo Dvynius, o Dvyniai juoksis apie tai negalvodami. Atrodo, kad jie niekada iš tikrųjų nesiklauso vienas kito ir nugrimzta į keistą paviršutiniškų santykių ir pokalbių baseiną.

Jei jie pradės aptarinėti savo gilias mintis ir jausmus, jie gali baigtis konfliktu, kurio nė vienas iš jų nenumatė. Galima sakyti, kad jie vienas kitą idealizuoja, bet tik iki atpažinimo. Nei Dvyniai, nei Žuvys nelaikys vienas kito tikra meile, nebent jie iš tikrųjų yra vienas kito tikra meilė. Taigi jie turės tokį vienas kito įvaizdį, kuris nukrypsta nuo realybės, nes jie vienas kito nelabai klauso. Vienintelis būdas jiems užmegzti gilų pokalbį yra tokioje situacijoje, kurioje jie turi absoliutų emocinį intymumą, kokį paprastai turi šeimos nariai.

dvidešimt procentų

Dvyniai ir ŽuvysEmocijos

Dvyniai yra vienas racionaliausių zodiako ženklų ir Žuvys yra nepagydomas romantiškas ir vienas emocingiausių ženklų. Kai jie įsimyli, jie retai būna tuo pačiu dažniu ir dažnai tik vienas iš jų turi tikras emocijas kitam. Jie yra idealūs kandidatai į negrįžtamos meilės scenarijų ir gali būti nemalonūs visiems aplinkiniams, jei jie užmezga santykius be emocinės pusiausvyros.

vienas %

Dvyniai ir ŽuvysVertybės

Jie abu vertina tai, už ką atstovauja, ir nors Dvyniai vertina, kad kažkas jų klausytų ir besąlygiškai mylėtų, tai nėra tas pats, ko nori turėti aistringa meilė Žuvys. Apskritai jie abu laikysis to, ką išmano geriausiai, o Dvyniai vertins intelektualinę jėgą ir nesijaudins dėl nesąžiningumo tol, kol nebus sutrikdytas jų santykių įvaizdis. Žuvys vertins savo partnerio patikimumą, o pasitikėjimas yra labai svarbus jų prioritetų sąraše.Vis dėlto yra vienas dalykas, kurį jie pasidalins, paslėptą tame, kad jie abu vertina kažkieno gebėjimą kurti. Nors tai išplaukia iš skirtingų požiūrių į kūrybą, tai gali juos surišti į kūrybiškumą. Žuvys suteiktų talento ir įkvėpimo, o Dvyniams – išradingumo ir praktiškumo.

5 %

Dvyniai ir ŽuvysBendra veikla

Kai kalbame apie Dvynius ir Žuvis, turime turėti omenyje, kad abu ženklai yra kintantys. Nors jų pomėgiai gali labai skirtis, jie gali rasti veiklos, kuria galėtų pasidalinti dėl abipusio bet kokio judėjimo poreikio. Žuvys paprastai svajoja apie judėjimą, o ne apie judėjimą, ir būtent to jų Dvyniai galėtų išmokyti – kaip žengti pirmąjį žingsnį.

penkiolika proc.

Santrauka

Dvyniai ir Žuvys yra kvadratiniai ženklai, kurie dažnai neturi tiek daug bendro. Paprastai jie abu yra pakankamai pozityvūs, kad užmegztų paviršutiniškus malonius santykius ir puikiai dera dideliuose socialiniuose susibūrimuose. Jie abu gali pamiršti paskambinti vienas kitam, kai susitaria, ir abu gali pakeisti savo nuomonę per dvi sekundes, tačiau jų tiesiog nesieja tie patys tikslai. Kaip stiprios psichikos ir stipriai emocingas ženklas, jų nesupratimas gali pakenkti Žuvims, o kartais ir joms abiem. Jei jie įsimylės ir užmegs romantiškus santykius, tikėtina, kad jie truks neilgai.

Tačiau kūrybinėje šių santykių pusėje yra grožis ir, jei Dvyniai nuspręs tikrai klausytis Žuvų, jie galėtų padėti jiems panaudoti savo talentą konstruktyviai. Daugeliu atvejų Žuvys tiesiog išsunks energiją iš savo Dvynių partnerio, ypač jei jos atsidurs trapioje, skurdžioje būsenoje, kurią kai kurie kiti ženklai galėtų suprasti daug geriau nei Dvyniai. Jei nori, kad jiems pasisektų atkaklumas būti kartu, jie turėtų dirbti kartu ir daug bendrauti. Abiem šiuose santykiuose svarbiausia siekti savo emocinių branduolių ir pasiduoti tikram intymumui, antraip niekada nepavyks susikalbėti.

10 %