Žuvų zodiako ženklas Žuvų horoskopas

Žuvų astrologijos informacija x

Elementas: VanduoRežimas: Keičiamas

Spalva: Mėlyna, alyvinė, violetinė, vandens žalia

Diena: Ketvirtadienis, pirmadienis

Pagrindinė planeta: Neptūnas

koks ženklas yra vasario 20 d

Geresnis bendras suderinamumas: Vėžys, Skorpionas

Geriausias santuokos ir santykių suderinamumas: Mergelė

Laimingi skaičiai: 4, 8, 13, 17, 22, 26Laikotarpis: vasario 19 – kovo 20 d

ar avinas ir vėžys sutaria

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Žuvų savybės

Taškų fortai: Užjaučiantis, menininkas, intuityvus, švelnus, išmintingas, muzikantas.

Silpnos vietos: Baisus, pernelyg pasitikintis savimi, liūdnas, norintis pabėgti nuo realybės, gali būti auka arba kankinys.

Vandeniui patinka: Buvimas vienam, miegas, muzika, romantika, vaizdinė medija, plaukimas, dvasinės temos.

Vandenis nemėgsta: Viską išmanantys, kritikuojami, praeities sugrįžimas juos persekioja, bet koks žiaurumas.

koks yra svarstyklių simbolis

Žuvys yra labai draugiškos, todėl dažnai atsiduria labai skirtingų žmonių kompanijoje. Žuvys yra nesavanaudiškos, jos visada pasiruošusios padėti kitiems, nesitikėdamos nieko mainais. Žuvys yra vandens ženklas, todėl šis zodiako ženklas pasižymi empatija ir išreikštu emociniu pajėgumu. Jų valdančioji planeta yra Neptūnas, todėl Žuvys yra intuityvesnės nei kitos ir turi meninį talentą. Neptūnas yra susijęs su muzika, todėl Žuvys atskleis savo muzikinius pageidavimus ankstyvoje gyvenimo stadijoje. Jie yra dosnūs, užjaučiantys, be galo ištikimi ir rūpestingi. Žmonės, gimę po Žuvų ženklu, intuityviai supranta gyvenimo ciklą ir taip sugeba užmegzti geresnį emocinį ryšį su kitomis būtybėmis.

Žuvys garsėja savo išmintimi, tačiau Urano įtakoje Žuvys kartais gali prisiimti kankinės vaidmenį, kad patrauktų dėmesį. Žuvys niekada nesmerkia ir visada atleidžia. Taip pat žinoma, kad jie yra tolerantiškesni nei visi zodiako ženklai.


Meilė ir seksas Žuvyse

Giliai širdyje Žuvys yra nepataisomos romantikos. Jie yra labai ištikimi, švelnūs ir besąlygiškai dosnūs savo partneriams. Žuvys – aistringos meilužės, kurioms reikia jausti tikrą ryšį su savo partneriais. Trumpalaikiai santykiai ir svyravimai nėra šio zodiako ženklo skiriamasis bruožas. Meilėje ir santykiuose jie yra aklai ištikimi ir labai rūpestingi.


Žuvų draugai ir šeima

Mielos ir rūpestingos Žuvys gali būti geriausios draugės. Tiesą sakant, jie dažnai iškelia savo draugų poreikius aukščiau savo. Jie yra ištikimi, atsidavę, užjaučiantys ir, kai tik šeimoje ar tarp draugų iškyla problema, jie padarys viską, kad ją išspręstų. Giliai intuityvios Žuvys gali pajusti, jei kažkas negerai, net prieš tai įvykstant. Žuvys yra išraiškingos ir nedvejodamos išreikš savo jausmus aplinkiniams. Jie tikisi, kad kiti jiems taip pat atsivers. Jiems labai svarbus bendravimas su artimaisiais.


Žuvų karjera ir pinigai

Intuityvios ir dažnai svajingos Žuvys geriausiai jaučiasi ten, kur bus demonstruojami jų kūrybiniai įgūdžiai, dar geriau, jei tai labdara. Žuvims tinka šios profesijos: teisininkas, architektas, veterinarijos gydytojas, muzikantas, socialinis darbuotojas ir žaidimų dizaineris. Įkvėptos poreikio keisti kitų gyvenimus, jos nori padėti, net jei tai reiškia, kad reikia daugiau ir daugiau. ribas. Šis zodiako ženklas yra gailestingas, darbštus, atsidavęs ir patikimas. Žuvys yra geros problemų sprendimo priemonės.

koks ženklas yra sausio 18 d

Dažniausiai Žuvims pinigai per daug nerūpi. Paprastai jie yra labiau susitelkę į savo svajones ir tikslus, tačiau stengsis užsidirbti pakankamai pinigų, kad pasiektų savo tikslus. Šioje srityje gali būti dvi Žuvų pusės: viena vertus, jos negalvodamos išleis daug pinigų, kita vertus, gali tapti labai šykštus. Tačiau galiausiai pinigų normaliam gyvenimui visada užteks.

Kaip suvilioti Žuvų vyrą

Romantizmas valdo Žuvų vyrų pasaulį. Po Žuvų ženklu gimęs vyras gyvena tam, kad patiktų ir mylėtų. Geriausias būdas suvilioti Žuvų ženklo vyrą – visiškai jam atsiverti. Kai kurie iš geriausių Žuvų bruožų yra jų jautrumas, užuojauta ir gerumas. Tai švelnūs žmonės, kurie supranta, ko tu nori, ir kuo dažniau tau tai atneša.

Jie visada ieško būdų, kaip padėti kitiems, ir tiksliai žino, ko norite, beveik anksčiau nei patys to žinote. Jų noras įtikti daro juos jautrius manipuliavimui ir melui. Jie naudos savo vaizduotę, kad jums patiktų. Žuvys mėgsta juoktis, jei jam atrodote juokinga ir lengvabūdiška, einate teisingu keliu, kad jį suviliotumėte.

Iš išorės jie atrodo ramūs, tačiau viduje rasite kitokį žmogų, nes Žuvys kovoja su stipriomis emocijomis. Skatinkite jį atsiverti ir paleisti tuos jausmus. Viena geriausių Žuvų savybių yra jų gebėjimas prisitaikyti prie kitų žmonių emocijų. Taigi, jei susitikinėjate su vyru Žuvys, galite tikėtis emociškai naudingų santykių.

Kaip suvilioti Žuvų ženklo moterį

Žuvų ženklo moterys žinomos kaip malonios, vaizduotės, užjaučiančios, nesavanaudiškos ir itin jautrios asmenybės. Jei norite pritraukti moterį, gimusią po Žuvų ženklais, turite būti romantiška ir turėti gerą humoro jausmą. Taip pat svarbu būti geru klausytoju. Žuvų asmenybė yra gailestinga ir kupina besąlyginės meilės. Kai patrauksite jos dėmesį, ji greitai jums atsivers. Seksas su Žuvų ženklo moterimi bus sprogstamasis ir jums niekada nebus nuobodu miegamajame.

Po Žuvų ženklu gimusi moteris mėgsta gyvas diskusijas apie dvasinius dalykus ir antgamtiškumą. Ji yra intuityvi ir greitai supras, ar viskas, ko ieškote, yra tik seksas. Ji nori, kad su ja būtų elgiamasi pagarbiai, ir jūs niekada negalėsite jos visiškai suvilioti per pirmuosius pasimatymus. Jei būsite nuoširdus ir atviras jai, ji iškart pajus stipresnį ryšį su jumis.

vėžio ir svarstyklių suderinamumo procentas

Žuvų ženklo moteris iš prigimties labai jautri, todėl lengvai neatleis ir neužmirš. Jei praeityje jos širdis buvo sužeista, jai bus sunku vėl atsiverti naujiems romantiškiems santykiams.

Su Žuvimis suderinami ženklai: Ožiaragis , Vėžys , Skorpionas , Bull