Šaulys ir Ožiaragis

Šaulio suderinamumas su Ožiaragiu meilėje, gyvenime, sekso, bendravimo, draugystės ir pasitikėjimo srityse. Šaulys x

Šaulys ir OžiaragisSeksualinis ir intymumo suderinamumas

Šių partnerių seksualiniame kontakte yra kažkas nepakeliamo. Net kai juos traukia vienas prie kito ir užmezga seksualinį ryšį, praėjus laikui jie tikriausiai jausis taip, lyg neturėjo būti kartu. Nėra logiško šio jausmo paaiškinimo, tačiau jis pasireiškia dažniau nei ne. Jiems gali būti keistai lengva susitvarkyti su savo charakterio skirtumais vien todėl, kad Šaulys lengvai viską priima, o Ožiaragis jaučiasi pakankamai atsakingas, kad suprastų savo partnerio nebrandumą kaip savo kaltę.Kiekvienas Ožiaragis nori prasmės ir gilumo savo fiziniams susitikimams, nes jie yra lėti, kruopštūs ir vertina savo fizinę tikrovę. Šaulys dažnai nesupranta, kokiu tempu Ožiaragis nori įsikelti, taip pat nemato fizinio pasaulio, už kurį Ožiaragis yra atsakingas, svarbos. Santykių pradžioje, jei jie turi tuos pačius troškimus, jie gali nepastebėti, kokie nesuderinami jie iš tikrųjų yra. Deja, laikui bėgant tampa akivaizdu, kad jų archetipinė kova atspindi jų personažus taip, kad suterštų jų seksualinį gyvenimą.

Vienintelis būdas, kuriuo jie gali išlikti sveikuose seksualiniuose santykiuose, yra tai, kad Šaulys gerbs fizinius dalykus, kaip Ožiaragis atsipalaiduoja ir gerbia pokyčius, atsirandančius su jų partnerio Jupiterio valdoma siela. Jų susitikimo taškas yra dainuojančiame Ožiaragyje, kur išaukštinamas Šaulio valdovas. Kitaip tariant, jų susitikimo taškas yra grynos emocijos.

5 %

Šaulys ir OžiaragisPasitikėk

Tiesa, kad Šaulys yra vienas sąžiningiausių zodiako narių, kai kalbama apie santykius su kitais, tačiau jie retai būna visiškai sąžiningi sau. Ožiaragis tai jaučia ir pripažįsta vidinio sąžiningumo trūkumą, kuris, regis, nesikeičia. Problema čia yra tame, kad Ožiaragis yra Jupiterio nuopuolio ženklas ir tai yra Šaulio valdovas, taip pat tradicinis Žuvų valdovas. Atrodo, kad Ožiaragiui pasiklydo gyvenimo magija ir tam tikra linkme vedantys įsitikinimai. Jie tikrai žino, kad vieninteliai dalykai, kurie duoda rezultatų, yra jų racionalus protas ir sunkus darbas. Kaip toks, kaip Šaulys, gali jiems paaiškinti, kad įsitikinimai sukuria jų tikrovę ir kad pakanka tikėti geru rezultatu, kad būtų galima teigiamai paveikti visą aplinkybių voratinklį? Ši problema yra susijusi su pasitikėjimo problema, tačiau iš tikrųjų ji yra daug gilesnė.

10 %

Šaulys ir OžiaragisBendravimas ir intelektas

Šaulys ir Ožiaragis gali būti kupini supratimo vienas kito atžvilgiu, jei nesileidžia į kovą dėl savo įsitikinimų sistemų. Šaulys turi tą optimistišką šypseną, kuri neabejotinai sukels šypseną ir Ožiaragio veide, o toms ugningoms, kūrybingoms Šaulio idėjoms bus daug lengviau rasti pagrindą per praktinį Ožiaragio požiūrį. Turint pakankamai pagarbos, tai pora, kuri susieja vizionierių su statybininku, ir tikrai nėra nieko, ko jie negalėtų padaryti būdami kartu. Jei jie nesitiki pokyčių vienas iš kito, labai tikėtina, kad jie bus itin intelektualiai suderinami.

Gražiausias dalykas šiame kontakte yra juos papildantys apsauginiai vaidmenys. Abu šie ženklai simbolizuoja apsaugą, Šaulys, valdomas didžiausios naudos, ir Ožiaragis kaip mūsų tvora, mūsų apvalkalas išoriniam pasauliui. Kai jiems pavyksta sukurti funkcinį branduolį, tai yra partneriai, kurie niekada neleis niekam kitam paveikti jų santykių. Jei jie ieško žmogaus, kuris neleis kištis, kištis ir bet kokios nepagarbos kitiems žmonėms, šie santykiai gali būti geriausias jų pasirinkimas.

su kuo dera avinai

75 %

Šaulys ir OžiaragisEmocijos

Šaulys ir Ožiaragis gali rasti bendrą emocinę kalbą dėl to, kad Ožiaragiui reikia tokio žmogaus, kaip jų priešingas ženklas, kuris juos užbaigtų, ir Šaulys linkęs tapti tuo ženklu kaip Jupiterio išaukštinimo vieta. Čia susitinka jų širdys ir, jei užtenka tikėjimo Šauliu, be jokių nerealių lūkesčių, jie gali giliai įsimylėti. Yra nedidelė tikimybė, kad Šaulys bus tas švelnus, švelnus žmogus, kurio reikia Ožiaragiui, tačiau tai galima įveikti turint pakankamai artumo ir supratimo apie jų skirtumus.

55 %

Šaulys ir OžiaragisVertybės

Yra vienas svarbus dalykas, dėl kurio šie partneriai sutaria, ir tai yra intelekto vertė. Šaulys – mentalinis ženklas, orientuotas į filosofiją ir mokymąsi, visada ieškantis vienybės, sintezės ir tos visuotinės tiesos. Ožiaragis yra logiškas Šaulio tęsinys, kaip praktinis įrankis, kuris naudoja žinias. Jei jie neatrodo vienas kito kvaili, jie be didesnio vargo spustels tame pačiame bangos ilgyje ir sužinos, kad juos sieja tam tikras gylis ir smalsumas, kuris iš pirmo žvilgsnio nėra akivaizdus. Vis dėlto dauguma jų vertybių labai skiriasi ir jų poreikiai dažnai yra per toli. Kai vienas iš jų vertina laisvę, plotį ir kūrybiškumą, kitas – praktiškumą, atsakomybę ir susitelkimą.dvidešimt procentų

Šaulys ir OžiaragisBendra veikla

Nors manytume, kad Šauliui bus nuobodu ir jis norės pabėgti nuo savo partnerio Ožiaragio, dažniausiai taip nebūna. Santykių tarp jų Saulių trūkumas padeda palaikyti jų ryšį su tam tikra nepagarba. Tai atveda juos į situaciją, kai Šauliui jų partneris Ožiaragis atrodo įdomus, kaip nežemiškas žmogus, kurį jie visada norėjo susitikti. Jie pakankamai skirtingi, kad domėtųsi vienas kitu su tikru smalsumu, o Šaulys visada pasiruošęs išbandyti kažką naujo. Ožiaragis tikriausiai atsisakys daugelio vaikiškų užsiėmimų, kuriuos siūlo Šaulys, tačiau juos įkalbėti tampa smagu, o šiuose bandymuose jaučiamas juokas ir džiaugsmas. Jie abu yra pakankamai protingi ir supranta, kad jų skirtumai egzistuoja, todėl visa jų istorija yra tokia įdomi ir gaivi abiems.

60 %

Santrauka

Tai nėra jūsų idealūs santykiai, ir retai jie bus tokie, kuriuose jie abu pasirinks likti visą likusį gyvenimą. Vis dėlto jų skirtumų supratimas ir priėmimas yra gaivus ir smagus abiem partneriams, todėl jie gali gerai praleisti laiką kartu, kad ir kaip ilgai. Negalime nuspėti per didelio stabilumo, nebent Ožiaragis nuspręs tai padaryti, tačiau šypsena Šaulio veide ir gebėjimas prajuokinti savo partnerį gali būti jų ryšio ramstis tol, kol jiems to reikia.

38 %